Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Akademisyen ve piyanist Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı’yı dün gece elim bir trafik kazası sonucu yitirdik! - 29.09.2021İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı, piyano öğretmeni ve piyanist Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı, 28 Eylül 2021 Salı günü Saat: 16.00 sularında İzmir’in Bayındır ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Buca Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Ana Bilim Dalı eski başkanı Prof. Dr. Mahmut Sarı’nın eşi olan Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı’nın bu ani vefatı akademi çevresinde ve öğrenciler arasında büyük üzüntüye neden oldu!

Edit: 29.09.2021/14.43

Tarafımıza ulaşan son bilgiye göre, Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı, eşi Prof. Dr. Mahmut Sarı’nın kullandığı otomobille bir tanıdıklarına taziye ziyaretine giderlerken, 28 Eylül 2021 Salı günü Saat: 16.00 sularında İzmir’in Bayındır ilçesi civarında ters yola girerek elektrik direğine çarpmışlardır. Bu çarpma esnasında Şule Nergiz Şakirzade Sarı ve eşi Mahmut Sarı başlarından yaralanmışlardır. Gelen yardım sonucu hastaneye kaldırılan yaralılardan Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak beyin kanamasından dolayı vefat etmiştir. Eşi Mahmut Sarı ise yapılan tedavinin ardından bugün öğle saatlerinde hastaneden çıkarılarak evine getirilmiş ve eşi Şule Nergiz Şakirzade Sarı’nın vefat haberini evinde almıştır. Çok üzgün olan Mahmut Sarı’yı dostları sakinleştirmiştir.

Öte yandan trafik kazasında vefat eden Şule Nergiz Şakirzade Sarı; Azebaycan’dan gelecek ağabeyi ve diğer akrabalarının gelişinin ardından 1 Ekim 2021 Cuma günü Buca Eğitim Fakültesi Konferans salonunda saat: 14.00’te düzenlenecek törenden sonra kılınacak ikindi namazına müteakip Buca Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021