Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Genç müzisyen, söz yazarı, besteci, yorumcu Ege Külsoy 8 eserden oluşan "Deniz Sevenleri" adlı akustik rock çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor. - 13.09.2021Ege sözü ve müziği kendisine ait olan albümdeki tüm şarkıları, pandemi sürecinde evine kapandığı dönemde yazdı ve besteledi. İçinde bulunduğu ruh halini albümün her şarkısında dinleyiciye hissettirmeyi başaran Ege, albümün odak parçası olan "Deniz Sevenleri" eserinde bitkinlik, çaresizlik ve umut kavramlarını metaforik olarak barındırıyor.

Ege'nin "Deniz Sevenleri" adlı akustik rock tarzındaki albümü 8 eser içeriyor. Albümde 6 yeni eser ile birlikte daha önce yayınlanmış olan "Aşk Dedikleri" ve "Sorun Bende" adlı eserlerinin akustik versiyonları yer alıyor.

Kayıtlarını Ada Müzik stüdyolarında Özkan Mete'nin yaptığı albümün aranjörlüğünü, mix ve masteringini Barış Çetin yaptı. Yapımcılığını Güneş Bakırcıoğlu'nun yapmış olduğu albümün kapak tasarımı da Kutlayus tarafından yapılmıştır.

"Deniz Sevenleri" albümü 17/09/2021 tarihinden itibaren Esen Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında olacak...

İlk Dinleyen Siz Olun!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021