Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ege Külsoy'un yeni şarkısı "Sorun Bende" dijital platformlarda yayında! - 19.06.2021Çıkış yaptığı "Aşk Dedikleri" adlı şarkısıyla müzik platformlarında ilk haftada yüzbinlerce kez dinlenen, milyonlarca takipçisi olan Editoryallistelere giren, müzikseverlerden yoğun ilgi gören Ege Külsoy, yeni teklisi "Sorun Bende" ile müzik dünyamızda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ege, yeni
şarkısı hakkında düşüncelerini şu şekilde ifade ediyor; "Şarkı aslında anlamı bütün dünyada bilinen ve özellikle popüler kültürde sıkça kullanılan birinin sevgilisinden ayrılırken ki kullandığı "sorun sende değil, bende" deyişiyle bir nevi oyun oynuyor. Sorun Bende’nin oluşum süreci çok uzun sürmedi. Akustik gitarımı alıp kafamdakileri kağıda döktüğüm bir gündü, fakat rutinimin dışında, heyecan verici ve beklentilerimin yüksek olduğu bir şarkı oldu diyebilirim. Şarkının bana verdiği hava neşeli bir bahar gününü anımsatıyor gibi. Sözleri yazarken çok keyif aldım, her yeni şarkıda bu heyecanı yakalayamayabiliyor insan. Aranjörüm Barış Çetin ve yapımcım Güneş Bakırcıoğlu’yla Sorun Bende’nin üstüne konuştuğumuzda hepimizin şarkıda aynı duyguları yakaladığını görmem beni çok mutlu etti ve şarkıya olan inancımı pekiştirmiş oldu. Biz ekipçe inandığımız ve gerçekten severek yaptığımız içimize sinen şarkı ve klipleri sizlere sunuyoruz. Bizim için bu öncelikli olarak bir iş değil, bir eğlence ve sizlerle olan iletişim aracı, bu açıdan çok şanslıyız."

Ege Külsoy'un, söz ve müzi
ği kendisine ait olan “Sorun Bende”nindüzenlemesi, mix ve masteringi Barış Çetin.tarafındanyapıldı, şarkının vokal kayıdı ise Babajim stüdyolarında yapıldı.

"Sorun Bende" 18 Haziran'dan itibaren Esen Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarından müzikseverlerin be
ğenisine sunuluyor…

"Sorun Bende"
şarkısını dijital platformlar üzerinden dinlemek için:

Youtube
Spotify
Apple Müzik
Deezer
iTunes

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021