Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 31 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Aylin Aslım: "MESAM'da genel kurul öncesi çok garip şeyler oluyor! " - 15.06.2021Pandemi koşullarıyla mücadele eden müzik dünyası şimdi de meslek örgütleri üzerinde 'pandemi' yardımı kullanılarak yürütülen kulisler nedeniyle kaygılı. Sanatçılar, "Bir güç MESAM'a çökmek istiyor" endişesini dile getiriyor.

Sanatçı  Aylin Aslım, Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birli
ği (MESAM)’nin 30 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan genel kurulu öncesinde, yönetime aday isimlerden biri olan Recep Ergül'ün; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilecek maddi destek için müzisyenlere "Bize yazın, bizim şu kadar kişi kontenjanımız var, müzisyenler için verilen desteği almanızı sağlayacağız" mesajı göndermesine tepki gösterdi. Ergül’ün, bunu bir seçim propagandasına dönüştürdüğünü söyleyen Aslım, "Meslek birlikleri üzerinden dağıtılması gereken bir para nasıl şahıslara verilebiliyor, kim veriyor, hangi titriyle bu insanlar bu paraları vaat ediyor MESAM üyelerine" dedi.

Anka Ajansına açıklama yapan Aylin Aslım sözlerine
şöyle devam etti: “ Orhan Gencebay’ın böyle bir nüfuzu varsa bunu her zaman kullansın. Demek ki daha önce de kullanabilirdi! Neden MESAM seçimi öncesi bu nüfuzunu kullanıyor? Hem de kendisi de müzisyen olan bir kişi!”

Sanatçı Aylin Aslım 9 Haziran 2021 tarihinde attığı; “Gencebay güdümlü AKP kayyum listesinin MESAM’a çökmesine izin vermeyelim. Üyeyseniz ay sonu yapılacak seçimde gidin OYUNUZU KULLANIN. Ya da vekâlet verin birinize sizin yerinize oy vermesi için.” twitiyle tüm MESAM üyelerini oy kullanmaya davet etmişti!


Aylin Aslım’ın Anka Ajansına yaptığı açıklamanın tamamını dinlemek için TIKLAYINIZ!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021