Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 'Turizm için Güvenlik' mesajıyla 89 ülkeden davet ettiği, çoğu büyükelçi yabancı misyon temsilcileri ile gazeteciler için Aspendos Antik Tiyatro’da bir konser düzenlendi. - 24.05.2021Türkiye'de yeni turizm sezonu öncesi 'güvenli turizm' uygulamalarının yerinde denenmesi ve uluslararası misyon şefleri ile basın-yayın kuruluşlarınca ülke turizminin bizzat gözlemlenebilmesi için geçen yıl ilki düzenlenen organizasyonun ikincisi, 'Turizm için Güvenlik' başğıyla yine Antalya'da gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgını nedeniyle dünyada ilk defa Türkiye'de uygulanan ve turizmde birçok ülkeye de örnek gösterilen 'Güvenli Turizm Sertifikası' programı kapsamında uygulanan model, bu yıl da birçok ülkenin Türkiye büyükelçileri ve yabancı misyon temsilcileri ile uluslararası basın mensuplarına tanıtılıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlı
ğı, Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı ve sektör iş birliğiyle üç gün olarak planlanan tanıtım programının ikinci gününde büyükelçiler ve diğer temsilciler için Aspendos Antik Tiyatro'da Şef: Roul Grüneis yönetimindeki Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası eşliğinde Türk devlet operasının değerli solistlerinin yer aldığı özel bir konser düzenlendi. Konserde, Sopranolar: Eylem Demirhan Duru, Hale Soner Kekeç, Mine Kurtoğlu, Feryal Türkoğlu; Mezzo Sopranolar: Nesrin Gönüldağ, Medine Tuganova; Tenorlar: Murat Karahan, Aydın Uştuk; Baslar; Tuncay Kurtoğlu, Engin Suna; Bariton: Faik Mansuroğlu ve Bas Bariton: Suat Arıkan sahne aldı. Orkestranın Konzertmaisteri Fahrettin Arda idi.

TRT2’den naklen yayınlanaca
ğı açıklanan konserin yayın saatinde başka bir programın yayınlanması nedeniyle TRT2’den naklen yayın gerçekleşmedi!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021