Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İletişim danışmanı Özgür Aras, Türkiye’nin en genç kanalı Milyon TV’de her hafta Cumartesi günü saat 16.00 ‘da “Özgür’le Başbaşa” sohbet programı büyük ilgi görüyor. - 17.05.2021İletişim danışmanı Özgür Aras, Milyon TV 'de müzik dünyasına pandemi döneminde merhaba diyen genç sanatçıların projesini, bugüne kadar olan hikâyesini, geleceğe dair hayallerini anlattıkları programıyla her hafta birbirinden renkli konu ve konukları ile müzik dünyasında büyük yankı ve merak uyandırmaya devam ediyor.

Özgür Aras‘ın bu hafta ki konu
ğu babası 60’lı yıllarda Amerika’da özellikle Jimi Hendrix ve The Monkees gibi isimlerle, Türkiye’de ise Neco, Seyyal Taner, MFÖ, Orhan Atasoy, Nur Yoldaş, Şerif Yüzbaşıoğlu Orkestrası ve Blue Blues Band ile rock ve blues dünyasının yakından tanıdığı birçok isimle yaptığı çalışmalarla anılan Kerim Çaplı’nın müzisyen oğlu Ahmet Çaplı oldu.

Ahmet Çaplı, Özgür Aras'a babası Kerim Çaplı’yı en son 3 ya
şından gördüğünü ve vefat haberini aldığında 15 yaşında olduğunu belirterek babasına olan duygularını anlattı. Babası Kerim Çaplı’nın yaşarken çıkaramadığı albümü 2018 yılında çıkardığını ifade eden Ahmet Çaplı,  'Kerim Çaplı Project Kayıp' albümündeki 'Muhtacım Sana' adlı parçada babası ile düet yaptığını söyledi.  

Kendine has yorumu ve tarzıyla solo kariyerine tekli çalı
şmasıyla ilk adım atan Ahmet Çaplı, aileden gelen müzik mirasını özgün tarzıyla yapacağı çalışmalarıyla yeni bir serüvene dönüştürdüğü hedeflerini ve daha fazlasını Türkiye’nin en genç kanalı Milyon TV’de Özgür Aras ‘a  “Özgür’le Başbaşa” da anlattı.

Fotoğraf: Özgür Aras ve Ahmet Çaplı

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021