Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

CSO sanatçı alım sınavında usulsüzlük yapıldığı gerekçesi ile açılan davaların sonuçlanmaya başladığı iddia edildi! - 06.05.2021Geçtiğimiz yıl 5 - 29 Ağustos tarihleri arasında yapılan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası sanatçı alım sınavında usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle sınav kazanmayan sanatçılar tarafından idare mahkemelerine açılan davalardan ilk yürütmeyi durdurma kararının çıktığı iddia edildi.

Söz konusu sınava girip, sınavda adil bir uygulama yapılmadı
ğını, usulsüzlük yapıldığını iddia ederek, iddialarını somut olarak belgeleyip idare mahkemesinde dava açan sanatçı E. Ü’nün açtığı dava ile ilgili idare mahkemesinin yürütmeyi durdurma kararı vererek, sanatçı E. Ü. ‘nün davayı kazandığı iddia edildi.

İddia edilen söz konusu yürütmeyi durdurma kararının, idare mahkemelerinde açılan diğer davaların toplu olmayıp bireysel açılması nedeniyle topluca etkilemediği de yine aynı çevrelerde belirtildi. İlerleyen zaman içinde başka yürütmeyi durdurma kararlarının ya da dava açan sanatçılar lehinde mahkeme kararlarının çıkacağı da ayrıca iddia edildi.

Usul ve esas yönünden ba
şarılı olarak gerçekleştiği belirtilen CSO sanatçı alım sınavı ile ilgili bu iddialar somutlaştıkça gazetemizde yayımlayacağız!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021