Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 15 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ülkemiz yeni bir Devlet Konservatuarı’na daha kavuşuyor. - 04.08.2020Devlet Konservatuarları açısından doyuma ulaşş olan ülkemiz yeni bir Devlet Konservatuarı’na daha kavuşuyor. Kısa adı olan YÖK olan Yüksek Öğrenim Kurumu’ndan alınan izinler ve gerekli akademik takvimin tamamlanmasından sonra Eylül 2020 ayı içinde 2020 – 2021 eğitim öğrenim yılına  başlayacak olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Devlet Konservatuarı, ülkemizin ‘Devlet Konservatuarları’ zincirine katılacak yeni bir halka olacak.

“Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi misyonu do
ğrultusunda ulusal ve uluslararası düzeyde Performans, Müzik Teorisi, Müzikoloji, Müzik Teknolojileri, Kompozisyon ve Şeflik Alanlarında eğitim veren bir kurum olmaktır.” misyonunun üstleneceği belirtilen Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Flüt, Keman, Klarinet, Korno,  Piyano, Trompet, Trombon, Tuba, Viyola, Viyolonsel ana sanat dallarında öğrenci kabul ederek eğitim öğretimini gerçekleştirecektir.

Okulun kurucu müdürlü
ğünü üstlenen Dr. Öğr. Gör. Yılmaz Küçüköncü aynı zamanda Müzik Ana Dalı Başkanlığını yürütecektir. Dr. Öğr. Gör. Bahadır Çokamay okulun Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmenin yanı sıra Müzik Ana Sanat Dalı Başkan Yardımcılığını da yürütmektedir. Dr. Öğr Gör. Eda Delikçi Müzik Bölümü Başkan Yardımcılığını yürütürken okulun diğer müzik bölümü öğretim üyeleri şu isimlerden oluşuyor. Öğr. Gör. Barış Karabulut ve Öğr. Gör. Ulaş Çabuk.

2020 – 2021 ö
ğretim yılında çalgı ana sanat dalına 20 öğrenci alacak olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yetenek Sınavı Başvuru linkine buradan ulaşabilirsiniz.

     

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021