Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Bodrum Oda Orkestrası kurucusu ve Sanat Koordinatörü Bodrum doğumlu Numan Pekdemir’ 23 Haziran 2020 Turgutreisi anma günü ile ilgili açıklama ve önerilerde bulundu. - 24.06.2020İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın emekli kontrbas sanatçısı Numan Pekdemir  konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Ünlü denizci, Turgutreislilerin dedesi Turgut Reis’in şehit düşüşünün 455. yılı. Mekanı Cennet olsun.  Ancak bu defa yüreğimizde anıyoruz. Malum Pandemi nedeniyle törenler yasaklandı. Bu defalık böyle oldu. Umarım gelecek sene anıtı başında tekrar bir araya geleceğiz. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dileriz mekanları Cennet olsun.” Dedi.

Bodrumctiy.press’ten Gülay Ece Harmano
ğlu’nun haberine göre Numan Pekdemir sözlerine devam ederek  bir de öneride de bulundu:  “ Turgut Reisi Dünya ya tanıtabilmek için ne yapılabilir? Mozart ‘Saraydan Kız Kaçırma’ Operasıyla İstanbul'u Dünyaya tanıttı. Turgut Reis adına da bir opera yazılabilir. İspanyollar bu işi yapmış adına festival düzenliyorlar hatta beste bile yapılmış. Bu projeyi en iyi değerlendirecek olan makam Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bodrum Belediyesidir.” dedi.

     

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020