Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay'ın sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın konserini 900 bin kişi dinledi - 26.03.2020Tüm dünyada yaşanan Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan olaylar her yönüyle küçükten büyüğe hepimiz için çok etkili olmaya başladı. İlk defa bu boyutta tüm dünyayı etkisi altına alan yaşamsal bir tehditle karşı karşıyayız. Bilindiği gibi çok hızlı ilerliyor ve maalesef ölümlerle sonuçlanıyor. Maddi ve manevi olarak tüm toplumca sarsıldığımız bu felaketin sözlerine kulak vermek ve üstesinden gelmek için tüm çabayı birlikte sarf etmeliyiz. Bu koşullar altında zaman zaman kaygı, öfke, çaresizlik, umutsuzluk gibi birçok farklı duyguyu bir arada yaşayabiliyoruz. Ancak bunlara kapılmadan sakinlikle ve sabırla üstesinden gelebiliriz. Bu mücadelede doktorlar ve sağlık personelleri kadar sanatçılara da önemli bir pay düşmektedir. Herkesi derinden etkileyen ve yaralayan bu kayıplar karşısında yitirdiklerimizi yerine koyamayız ancak bir anlam katabiliriz. Birbirimizin kalplerine her gün yeniden dokunabiliriz.

Bu dü
şüncelerle yola çıkan Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay, sosyal medyanın olanaklarını kullanarak müziğini dinleyicileri ile buluşturma çabası içinde olduğunu açıkladı.

Türkiye, Polonya, Almanya ve
İngiltere'de yapılması planlanan 15 konseri iptal edilen Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay, bu iptalleri dinleyicilerine ulaşmada bir engel olarak görmediğini belirterek, Twitter hesabından yaptığı bir konseri sonucunda, fiziksel olarak gerçekleşmesi mümkün olmayan koşulları müzikle gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu canlı konserinde 900 bin kişiyi bulan bir dinleyici kitlesine ulaşması, sosyal medya olanaklarını kullanarak canlı yayın konserlerine devam etmek yolunda bir kez daha güçlendiğini ve buna karar verdiğini belirtti.

Bu nedenle her Pazar günü saat 19.00’da Twitter
, saat: 20.00’de Facebook ve saat:21.00’de Instagram hesaplarından ve yakın bir gelecekte duyuracağı You Tube kanalından canlı yayın konserlerime devam edecek. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021