Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1776
 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 31 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Salı Klasikleri ocak ayında Golden Horn Brass konseri ile devam ediyor. - 11.01.2020Klasik müzik temalı Salı Klasikleri konser serisinde bu ay, Türkiye’nin ilk ve en uzun soluklu bakır nefesliler beşlisi Golden Horn Brass'ı ağırlıyor. Celile Denizi'ndeki Fırtına konseri 28 Ocak Salı günü saat 19.30’da Yapı Kredi bomontiada 4.Kat’ta gerçekleştirilecek.

2004 yılında korno sanatçısı Begüm Gökmen tarafından kurulan Golden Horn Brass, dev bir orkestranın gücünü kendilerinde toplamı
ş bileği ve nefesi kuvvetli çekirdek ekip. Bir araya geldikleri günden beri çalgılarındaki ustalıklarıyla en hassas, en kırılgan billursu tınıları ile müziği adeta altın bir kumaş gibi ören Golden Horn Brass, hem orkestra repertuarında, hem de eğitim alanında uzmanlaşş seçkin müzisyenlerden oluşuyor. Yıllardır verdikleri eser siparişleriyle birçok Türk bestecisi için motivasyon kaynağı olan beşli, bir yandan da “eğitim konserleri” başğı altında uzun yıllardır sürdürdükleri ve genç kitleleri müzikle buluşturup yetiştirmeyi hedefleyen etkinlikleriyle müziğin toplumsallaşmasına katkıda bulunuyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020