Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1756
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Orkestra Şefi Nisan Ak, Agora Gençlik Senfoni Orkestrası'nı Yönetmek için Türkiye'ye geliyor. - 02.01.2020Türkiye’nin sayılı kadın orkestra şeflerinden biri olarak Amerika’da Türkiye'yi başarıyla temsil eden ve YouTube'da paylaşğı bilgilendirici videolar ile dikkat çeken 28 yaşındaki Nisan Ak, Türkiye’de uzun bir aradan sonra ilk kez konser verecek.

Sözcü gazetesinin haberine göre, be
ş sene önce, yurtdışında eğitim almak için burs arayan ve bu şekilde Amerika'ya okumaya giderek dikkatleri üzerine çeken başarılı şef ve besteci Nisan Ak, Agora Gençlik Senfoni Orkestrası ile birlikte gerçekleştireceği klasik müzik gecesi için Türkiye'ye geliyor.

İnternet üzerinde çektiği videolar ile insanlara müzik sevgisi ve bilgisi aşılayan Ak, Çankaya Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak konserde konuk şef olarak yer alacak. İngiltere Kraliyet Müzik Koleji'nde ülkemizi temsil eden genç piyanist İlayda Deniz Oğuz'un da solist olarak yer alacağı gecede, orkestra ile birlikte W.A. Mozart'ın 23 numaralı piyano konçertosu ile 29 numaralı senfonisi seslendirilecek.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020