Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1758
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 80 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Rus piyano ekolünün uluslararası arenadaki en güçlü yorumcularından usta piyanist Nikolai Demidenko gelecek cuma İstanbul'da - 08.11.2019İstanbul Resitalleri'nin Kasım ayı programında, Rus piyano ekolünün uluslararası arenadaki en güçlü yorumcularından usta piyanist Nikolai Demidenko yer alıyor.

Gelecek Cuma 15 Kasım 2019 ak
şamı saat 20:00'de Sakıp Sabancı Müzesi the Seed'de gerçekleşecek resitalde Demidenko, İstanbullu klasik müzikseverler için Liszt, Schubert, Scriabin ve Prokofiev'in eserlerinden oluşan bir program seslendirecek.

İlk kez Monreal (1976) ve Tchaikovsky (1978) yarışmalarının finalisti olarak dikkatleri üzerine çeken Demidenko, 1985'te Moskova Radyo Senfoni Orkestrası ile çıktığı Avrupa Turnesi ile uluslararası arenada adını duyurdu. Dünyanın önemli orkestraları ve şefleriyle aynı sahneyi paylaşan ve 40 yıldan uzun bir süredir sahnelerde olan Demidenko'nun bugüne kadar yayınlanmış yaklaşık 40 albümü bulunuyor. The Times,  The Guardian ve BBC Music Magazine gibi uluslararası yayınlarda övgü dolu sözlerle bahsedilen Demidenko hakkında ayrıntılı bilgi için: istanbulresitalleri.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020