Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1765
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 37 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Zara'nın dünyaca ünlü İnstagram arkadaşı Amerikalı şarkıcı Gloria Gaynor, Zara'ya birlikte konser yapma önerisi getirdi. - 03.07.2019Bodrum’da vereceği konser için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Gloria Gaynor, Türkiye’nin ünlü sanatçısı Zara ile arkadaş oldu. Zara’nın kendisini İstanbul’a davet etmesi üzerine ‘birlikte şarkı söylemeliyiz’ diyen Gloria Gaynor’la Zara’nın yakında birlikte bir projeye imza atacakları konuşuluyor.

Amerika, Amsterdam ve Almanya’nın çok ünlü konser salonlarında arka arkaya verdi
ği konserlerle yurt dışına açılacağının sinyalini veren Zara şimdi de dünyaca ünlü şarkıcı Gloria Gaynor ‘ın yakın takibinde! Dünyaca ünlü şarkıcı Gloria Gaynor‘ın Instagram’da takip ettiği Zara’ya yaptığı yorumlarda beraber performans teklifinde bulunduğu görülüyor.

1991 yılında bir gazetenin düzenledi
ği liseler arası müzik yarışmasında ‘Türk Halk Müziği Kız Solist’ dalında Türkiye birincisi olarak müzik dünyasına adım atan, çıkardığı albümlerle, kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara, son zamanlarda sadece Türkiye’de değil yurtdışında verdiği konserlerle de adından söz ettiriyor. Halk Müziği, Sanat Müziği, Klasik Müzik, Pop ve Yabancı şarkılara yer verdiği geniş repertuarı ile yurt dışında da oldukça dikkat çeken Zara, geçtiğimiz haftalarda Amsterdam konserinde söylediği  ‘I Will Always Love You’ şarkısının videosuyla sosyal medyada çok beğenilmiş ve trend listesinde uzun süre kalarak onlarca güzel yorum almıştı. Hayranı olduğu Gloria Gaynor’un Türkiye’ye gelmesinin bile başlı başına heyecan verici bir şey olduğunu belirten Zara, ünlü sanatçıyla birlikte bir projeye imza atmayı çok istediğini söylüyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020