Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1794
Halen içinde yaşadığımız Pandemi Sürecinde; konser, tiyatro, opera ve bale gibi sanat etkinlikleri devam etmeli midir?

Devam etmelidir.
Devam etmemelidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Sezon Finali Dahi Piyanist Sohn ile bu Cuma SSM The Seed'de - 12.06.2019İstanbul Resitalleri 12. Sezon Finali Sakıp Sabancı Müzesi the Seed'de Dünyanın en prestijli yarışmalarından Münih'te düzenlenen ARD Uluslararası Müzik Yarışması 2017 Birincisi, Dahi Piyanist Jeung Beum SOHN ile gerçekleşiyor!

I
̇lk kez 8 yaşında Kumho Art Hall'da "Kumho Dahi Çocuklar Konser Serisi"nde sahneye çıkan Sohn'un üstün yeteneği daha küçük yaşlarından itibaren dikkatleri üzerine çekti. Sanatçı, Kore'deki Joongang ve Ewha-Kyunghyang müzik yarışmaları gibi yarışmalarda ödül ve dereceler kazandı.

14 HAZ
İRAN 2019 SAKIP SABANCI MÜZESİ (SSM) SAAT: 20.00’de The SEED’de

Önce Seul Sanat Okulu ardından Kore Üniversitesi Sanat Akademisi'ni bitiren Sohn, Münih Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi mezuniyetinin ardından çalıs
̧malarına Almanya merkezli devam etti.

2011'de birincilik ödülünün verilmedig
̆i George Enescu Uluslararası Müzik Yarışması'nda "Gümüş Madalya" 20 yaşındaki Sohn'a verildi. Ertesi yıl Cenevre Uluslararası Müzik Yarışması "Özel Ödül", Val Tidone Uluslararası Müzik Yarışması "İkincilik" ödülü, Isang Yun Uluslararası Müzik Yarışması "Üçüncülük" ödülü ve Seul Uluslararası Müzik Yarışması "Dördüncülük" ödülü Sohn'un oldu.

2012'yi ödüllerle dolu bir sene olarak geçirdikten 5 yıl sonra 2017'de girdig
̆i ARD Uluslararası Müzik Yarışması, sanatçının hayatında dönüm noktası oldu. ARD "Birincilik" zaferi, Jeung Beum Sohn'a dünya sahnelerinin kapılarını açtı. Şampiyon piyanist, dünyanın önde gelen salonlarında ve büyük orkestralarıyla sahneye çıkmaya başladı.

Biletler: Biletix Satı
ş Noktaları & biletix.com & +90 (850) 755 55 55

Bilet Fiyatları: 300 - 250 - 200 - 150TL

İstanbul Resitalleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021