Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 64 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gülsin Onay ve İtalya'nın Genç Kuşak Pollini'si olarak nitelendirilen Francesco Libetta, IDSO konserinde, Mozart Konçertosu ile buluşuyor - 06.02.2018İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın 9 Şubat Cuma akşamı, Avustralyalı ünlü şef Daniel Smith yönetiminde vereceği konserde, Gülsin Onay ve Francesco Libetta, Mozart'ın İki Piyano için Konçertosu'nu seslendirecekler.

Eseri daha önce, Marc-André Hamelin, Hüseyin Sermet, Anika Vavic ve Francesco Libetta ile seslendiren Devlet Sanatçısı piyanist Gülsin Onay konserle ilgili duygularını
şöyle ifade etti: "Sevgili Francesco Libetta ile bu eseri daha önce Ankara'da Bilkent Senfoni Orkestrası'yla çalmıştık. Müthiş bir piyanist gerçekten. Şimdi bir kez daha buluşuyoruz, İstanbullu dinleyicilerimiz bu konseri kaçırmasınlar. Mozart'ın geleneksel piyano konçertolarına benzemeyen bu eseri, Francesco ve benim çok severek seslendirdiğimiz bir şaheser."

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020