Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ankara Devlet Konservatuvarlılar Derneği (ADK-DER) 4. Beste Yarışması sonuçlandı. - 21.03.2017Ankara Devlet Konservatuvarlılar Derneği tarafından düzenlenen "Ankara Devlet Konservatuvarlılar Derneği 4. Beste Yarışması" Seçiciler Kurulu değerlendirme toplantısı dün (20.03.2017) tarihinde Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında yapılmıştır.

Yarışmaya altı besteci yedi eserle katılmıştır. Rumuzla yapılan başvuruların değerlendirilmesinde, ses kayıtları ve partisyonlar tek tek incelenmiştir.

Prof. Erol Erdinç (Orkestra Şefi), Turgay Erdener (Besteci), Mustafa Erdoğan (Besteci-Orkestra Şefi), Prof. Rengim Gökmen (Orkestra Şefi), Bujor Hoınıc (Besteci-Orkestra Şefi),  Ertuğ Korkmaz (Orkestra Şefi)  ve Prof.Gianpaolo Schıavo (Besteci- Bari Konservatuvarı Direktörü) oluşan Seçiciler Kurulunun gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında EDBA1 rumuzu ile yarışmaya katılan  eser oy birliği ile birinciliği kazanmıştır.  Barı Konservatuarı Direktörü ve Besteci  Prof.Gianpaolo Schıavo ile video konferans bağlantısıyla gerçekleşen değerlendirme toplantısı sonucunda kazanan eser açıklanmıştır. 

EBDA1 rumuzuyla yarışmaya katılan eserin bestecisi Onur Arınç Duran yarışmayı kazanan besteci olmuştur.

Değerli bestecimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ankara Devlet Konservatuvarlılar Derneği  "5. Beste Yarışması"nı Mart 2018 yılında gerçekleştirecektir. Yarışma şartnamesi en kısa sürede ilan edilecektir.

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021