Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Fazıl Say, piyanist Dengin Ceyhan’ın tutuklanmasına isyan etti. - 23.02.2017Fazıl Say, meslektaşı Dengin Ceyhan'ın Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanmasına isyan etti. Sanatçı, sosyal medyada Ceyhan'ın fotoğrafını paylaşıp. altına "Bir piyanistin ellerine kelepçe takmak insanlığa sığmaz. Yazıklar olsun" notunu düştü.

 

Türkiye’nin gündemini en iyi takip eden sanatçılardan biri olan Fazıl Say, özellikle sosyal medyada düşüncelerini cesur şekilde ifade etmesiyle dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Say, meslektaşı Dengin Ceyhan’ın iki sene önce yazdığı bir tweet gerekçe gösterilerek tutuklanmasına adeta isyan etti. Say, Ceyhan’ın kelepçeli fotoğrafını paylaşıp altına şu yorumu yazdı: Şu fotoğrafa bakınca gerçekten üzüldüm. Genç piyanist meslektaşım, değerli piyanist Dengin Ceyhan, 1992 doğumlu, Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiği gerekçesi ile tutuklanmış (hiç kimse anlayamadı , nerede ne yazmış). Bir piyanistin ellerine kelepçe takmak, ne insanlığa sığar, ne hiçbir dini yorumunda haklı olur ne de başka bir şey… Sadece bunu yapanların gaddarlığı olarak kalır ve unutulmaz. Yazıklar olsun. Fazıl Say.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020