Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 37 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Anadolu topraklarının eşsiz melodilerini Küba ve Latin Amerika'nın sıcak ritimleriyle birleştiren Quartera, ilk stüdyo albümleri "Anatolian Side Of Cuba" müzik marketlerde yerini aldı. - 11.02.20172009 yılında ilk albümünün Amerika turnesinde dünyaca ünlü, Grammy ödüllü davulcu Robby Ameen ile ilk kez aynı sahneyi paylaşan Emir Ersoy, Quartera'yı kurma fikrini Ameen ile paylaştı. 2013-2014 yıllarında Türkiye'de aynı sahneyi paylaşan Emir Ersoy ve Robby Ameen bu proje için biraraya geldiklerinde Ameen'in, "Dünya'nın sayılı bas gitaristlerinden Alain Perez'in de mutlaka bu grupta olması gerekiyor." fikri üzerine Ersoy, dünyaca ünlü ve sayılı müzisyenlerden oluşan Quartera'nın kuruluş adımlarını atmış oldu. Emir Ersoy, Quartera'nın etnik içeriğine en uygun müzisyen olarak ise Türkiye'den de ud, cümbüş, keman ve buzuki üstadı Altuğ Öncü'yü de gruba katarak, Quartera'yı kurmuş oldu.

 

Dünya müzik tarihinde çok özel yere sahip müzisyenlerin biraraya gelmesiyle oluşan Quartera, Emir Ersoy imzalı 8 yeni besteden oluşan ilk albümleri "Anatolian Side Of Cuba" yı Ömer Göksel Studio'da kaydetti.

 

Quartera'nın "Anatolian Side Of Cuba" adını verdikleri ilk albumlerinde doğu-batı sentezinin yoğunluğunu ve ateşli latin ritimlerinin ud ve cümbüşle olan ahengini hissedeceksini

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020