Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Keman sanatçısı Zeynep Işık'ın cenaze töreni programı belli oldu. - 10.02.2017Akciğer kanseri tedavisi gördüğü Antalya Memorial Hastanesinde dün sabah (9.Şubat.2017) saat 10.30'da yaşam savaşını kaybeden, Antalya Devlet Opera ve Balesi keman sanatçılarından konzertmaister (Başkemancı) Zeynep Işık'ın, memleketi Antalya'da gerçekleşecek olan cenaze töreni ile ilgili program belli oldu.

 

Orkestra ve keman sanatçısı merhume Zeynep Işık için ilk tören 11. Şubat 2017 Cumartesi günü (yarın) Antalya Devlet Opera ve Balesi'nin yer aldığı Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde saat:10.00'da yapılacak.

 

Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde yapılacak olan törenin ardından sanatçı Zeynep Işık'ın naaşı öğle namazına mütekiben kılınacak  cenaze namazı için Antalya Altınkum'daki Hacı Sırrı Kırımoğlu Camii (Başoğlu Balıkçısının arkasındaki Camii)'ne getirilecek. Kılınan cenaze namazından sonra sanatçı Zeynep Işık'ın cenazesi  Antalya Hisarçandır mezarlığından defnedilecek.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020