Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 52 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Dün akşam yayımlanan KHK ile meslekten ihraç edildiler - 08.02.2017Resmi Gazete’de dün akşam yayımlanan KHK'ye göre Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan 16 kişi meslekten ihraç edildi.  yayımlanan aynı KHK’ye göre; Jandarma Genel Komutanlığı’ndan 893 kişi, Emniyet Genel Müdürlüğü’nden 417 kişi, İçişleri Bakanlığı’ndan 49 kişi, Yargıtay’dan 10, YSK’den 10, TRT’den 88, Dışişleri Bakanlığı’ndan 48, YÖK’ten 330, Ekonomi Bakanlığı’ndan 15 kişi meslekten ihraç edildi. 

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan ihraç edilenler arasında Bursa Devlet Senfoni Orkestrası sanatçılarından Filiz Özsoy  ile ünlü orkestra şefi İbrahim Yazıcı'da bulunuyor.

 

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bülünden beş öğretim üyesi de dün akşam yayımlanan Resmi Gazete'de yayımlanan KHK ile meslek ihraç edildiler. Bu ihraçla birlikte DTCF Tiyatro bölümü fiilen kapatılmış oldu.

 

Tam listeye ulaşmak için

     

KHK Listesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020