Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Seçiciler kurulu çalışmalarına başladı... Yılını Albümünü seçiyoruz... - 07.02.2017Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 24. Mavi Nota Müzik Ödülleri (2016) adı altında düzenlenen müzik ödülü organizasyonunun şartname esasında belirlenen seçiciler kurulu çalışmalarına başladı.

 

KTÜ Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri Eylem Atılgan Derçin ve F. Merve Eken Küçükaksoy ile müzik öğretmeni İpek Ede ve şartname gereği seçiciler kurulunun doğal üyesi olan Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'nin imtiyaz sahibi ve editörü Müfit Semih Baylan'dan oluşan seçiciler kurulu "yılın Albümü"nün seçiminde esas olacak adayları belirlemek üzere çalışmalarına başladı.

 

Ödül şartnamesi gereği internet üzerinden halk oylamasına sunulacak olan adayların belirlenmesi Şubat 2017 ayı içinde tamamlandıktan sonra Mart 2017'den itibaren internet üzerinden halk oylaması başlayacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020