Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Japonya - Türkiye dostluk rüzgarı bu kez de ülkemizin kültür sanat şehri Eskişehir’de esti - 28.01.2017Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası “Japonya -Türkiye Dostluk Konseri” Eskişehirli müzikseverlerden yoğun ilgi gördü.  Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde Eskişehirliler Japon ve Türk ezgileri ile keyifli saatler geçirdiler.

 

Pet Holding’in desteklediği Japonya -Türkiye Dostluk Konseri ’nde Eskişehirli sanatseverlere Türk ve Japon bestelerinden oluşan muhteşem bir müzik şöleni sunuldu. Bestekar Pınar Köksal’ın besteleri Antalya’dan sonra Eskişehirli müzikseverlerden de büyük beğeni aldı.

 

Japonya-Türkiye Dostluk Konseri’nde  Şef Ender Sakpınar yönetiminde  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Atsuko Suetomi (Koto), Göksel Baktagir (Kanun), Feryal Türkoğlu (Soprano) ve Hakan Aysev (Tenor)’e eşlik etti.

 

BezeGroup

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020