Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 37 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Bir müzik eğitimcisi sanatçı dostu kaybettik! - 06.01.2017Gazi Eğitim Enstitüsü Müzik Bölümü 1972 Dönem mezunlarından Gülsen Çobanoğlu Hoca bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Lefkoşa'da yaşamını yitirdi ve Lefkoşa Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

 

Müzik eğitimcisi Gülsen Çobanoğlu Hoca  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Piyano Ana Sanat Dalında da öğrenim gördü. Uzun yıllar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde müzik eğitimcisi olarak yaptı. Öğrenciler yetiştirdi, korolar hazırladı. KKTC Devlet Senfoni Orkestrası ve Korosunda sanatçı olarak görev aldı.

 

Arkadaşlarına, dostlarına çok bağlı olan, yaşama güleryüzüyle daima iyimserlikle bakmış olan Sevgili Gülsen Çobanoğlu Hoca, seni unutmayacağız. 

 

Bugün kaybettiğimiz merhube Gülsen Çobanoğlu Hoca'nın ailesine, yakınlarına, öğrencilerine, meslektaşlarına, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

Fotoğraflar Gülsen Çobanoğlu Hoca'nın kişisel Facebook sayfasından alınmıştır

 

Mavi Nota

 

     Gazi Müzik Yılları
     


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019