Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 55 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

CAKA Trabzon şubesi açıldı ve eğitim başlıyor... - 05.01.20172001 yılından beri faaliyetlerini kendi çabası ile gerçekleştiren,  sürdürülebilir ve periyodik keman eğitimleri ile birlikte keman yaz okulu ve kış okulları gibi toplu eğitimlerin sürdürülmesi ve keman festivallerinin gerçekleştirilmesini planlayan, ulusal ve uluslararası alanda keman çalmayı özendirmek ve yaygınlaştırmak, aynı zamanda da yetenekli genç kemancıların keşfedilerek uluslararası alanda kariyer imkânlarına yönlendirilmesini amaçlayan ksa adı CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları)'nın Trabzon şubesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Abdullah Akat'ın sorumluluğunda açıldı. 

 

Cenk Önder Özen'in eğitmenliğinde 2017 yılı birinci dönem kayıtlarına başlayan Trabzon CAKA eğitim çalışmalarını Trabzon Sanatevi'nde gerçekleştirecek. 7 Ocak 2017 Cumartesi, Saat: 14.00'de Trabzon Sanatevi'nde başlayacak olan eğitim takvimi için halen kayıtlar devam etmektedir. 

 

Kayıt için: 0542 360 35 29

trabzoncaka@hotmail.comCAKA hakkında geniş bilgi için...

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019