Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1765
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Britney Spears feat. Tinashe - 18.11.2016Pop müziğin kraliçesi Britney Spears'ın yepyeni albümü "Glory" Sony Music etiketiyle yayınlandı. US Weekly, Idolator, Spin, Pitchfork ve daha pek çok mecra tarafından övgü dolu yorumlar alan Spears, yeni album için Justin Tranter, Julia Michaels, BURNS, Cashmere Cat, Mattman & Robin, Jason Evigan, Oak ve daha pek çok başarılı isimle bir araya geldi.

 

Toplam 12 şarkıdan oluşan "Glory" albümünün deluxe versiyonunda, standart versiyonda yer alan şarkıların yanı sıra "Better", "Change Your Mind (No Seas Cortes)", "Liar", "If I'm Dancing" ve "Coupure Électrique" şarkıları da yer alıyor.

 

 "Glory" albümünün tanıtımını ilk kez Jimmy Kimmel Show'da gerçekleştiren Britney Spears, geçtiğimiz günlerde de James Cordon'ın "Carpool Karaoke" şovuna da konuk oldu.Grammy ödüllü sanatçı Britney Spears, Mayıs ayında Billboard Music Awards'ta hit şarkılarından oluşan canlı performansıyla iddialı bir şov gerçekleştirerek Vanity Fair, Billboard, Rolling Stone gibi önde gelen mecralar tarafından tam not aldı. Ödül töreninden yeni bir "Millenium Ödülü" ile ayrılan ünlü yıldız, kariyerindeki başarıları arasına bir yenisini daha ekledi.

 

Müzik dünyasının en çok konuşulan ve en başarılı isimlerinden biri olan Britney Spears, listeleri altüst eden hit şarkıları ve bu zamana kadar yayınladığı albümleriyle dünya çapında 100 milyonu aşkın satış yakalayarak pop müziğin en önemli isimlerinden biri haline geldi. Kariyerine sayısız ödül sığdıran ünlü yıldızın yayınlandığı anda Billboard Top 200'de #1. numaraya yerleşen 6 albümü bulunuyor.

 

LiveWeb

Albümler

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020