Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1765
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

"Hayalim Demet Akalın'la Düet Yapmak!" - 19.04.2016Türk Pop Müziği sevenlere maxi singleı Şahane Ben ile merhaba diyen Selen, en büyük hayallerinden birinin Demet Akalınla ortak bir projede yer almak olduğunu söylüyor.

Geçti
ğimiz günlerde çıkardığı maxi singleı Şahane Ben ile bir anda dikkatleri üzerine çeken yeni nesil popçu Selen, kariyerinin başında kendinden emin adımlarla ilerliyor. Dört şarkıdan oluşan maxi singleının çıkış parçası Şahane Ben e Deniz Akel yönetmenliğinde bir de klip çeken Selenin albümünün müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak üsleniyor. Avrupa Müzik  etiketiyle müzik marketlerde yerini alan Şahane Benin albümle aynı ismi taşıyan çıkışşarkısının sözleri Şebnem Sungur müziği ise Gökhan Tepe imzası taşıyor.

Müzisyen bir ailenin içinde küçük ya
şlardan itibaren müzik ile büyüyen Selen, Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünde gördüğü caz eğitimiyle yorumundaki farkı müzikseverlere hissettiriyor. Üniversite yıllarından bu yana devam eden bale ve latin dansları merakı ile kendini her anlamda geliştiren Selenin aynı zamanda kendine ait bir çok söz ve bestesi de bulunuyor.

Çocuklu
ğundan bu yana müzikle iççice büyüyen Selen, kendini koyu bir Sezen Aksu hayranı olarak tanımlarken günümüz popüler müziğinden en çok Demet Akalını beğendiğini dile getiriyor.  Pek çok meslektaşının aksine cesur ve samimi yorumlarıyla dikkat çekerek Demet Akalının başarısı tesadüfi değil. Disiplin, çalışkanlık ve şarkıları seçerken ki hissi tartışılmaz derecede başarılı diyen Selen, en büyük hayallerinden birinin Demet Akalın ile ortak bir projede yer almak olduğunu söylüyor.

Selen -
Şahane Ben izleyin

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020