Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 48 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

DOB Genel Müdürü Rengim Gökmen, bu görevinden alınıp bakanlık müşavirliğine atandı. - 04.02.2016On beş gün önce mahkeme kararı uygulanarak Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'ne iade edilen Orkestra Şefi Prof. Rengim Gökmen, bugün, 4 Şubat Perşembe günü itibariyle ilgili evrakı tebellüğ ederek DOB Genel Müdürlüğü görevinden alınıp Kültür ve Turizm Bakanlığı müşavirliğine atanıyor.

Orkestra
Şefi Prof. Rengim Gökmen'in bakanlık müşavirliğine atanmasıyla boşalan DOB Genel Müdürlüğüne, ilgili mahkeme kararı gereğince görevden ayrılan önceki genel müdür, Orkestra Şefi ve besteci Selman Ada, vekil olarak yeniden atanıyor.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlü
ğü'ndeki bu hiç beklenmedik görev değişikliği kurum içinde ve sanat çevrelerinde tam bir hayal kırıklığı ile karşılanırken, besteci ve Orkestra şefi Selman Ada, dün 3 Şubat Çarşamba günü DOB Genel Müdürlüğü makamına oturduğu edindiğimiz bilgiler arasında.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020