Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1772
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

“Küçük Hanımefendi” Ustalara Saygı’da anılıyor - 16.11.2007 Beşiktaş Belediyesi Kültür Sanat Platformu tarafından düzenlenen “Ustalara Saygı” etkinliklerinde üçüncü dönem, 19 Kasım 2007 Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek olan Belgin Doruk gecesi ile devam ediyor…

Kültür, sanat, edebiyat ve düşün dünyasındaki usta isimlerin çalıştıkları alanlara damga vuran çeşitli yönleriyle izleyici ile buluştuğu gecelerin otuz birincisi, saat 20.00’de Melih Cevdet Anday Sahnesi’nde (Akatlar Kültür Merkezi)…

Belgin Doruk için düzenlenen “Ustalara Saygı” gecesi, 1995 yılında kaybettiğimiz ustanın ardından gerçekleştirilecek ilk etkinlik olma özelliğini taşıyacak.

Faruk Şüyün’ün hazırladığı ve yöneteceği gece, Yeşilçam’ın “Küçük Hanımefendi“si Belgin Doruk’un yaşamından ve filmlerinden görüntülerin yer aldığı bir dia gösterisi ile başlayacak.


Geceye Agâh Özgüç, Bircan Usallı Silan, Ekrem Bora, Ertem Göreç, Gonca Özmen, Halit Refiğ, İzzet Günay, Selim İleri, Sırrı Gültekin ve Ülkü Erakalın anıları ve yorumlarıyla konuşmacı olarak katılacaklar.

Türk sineması üzerine geniş bir arşive sahip olan Yahya Karadaş’ın Belgin Doruk filmlerinden unutulmaz sahneleri kolajladığı görüntülerin de izlenebileceği  “Ustalara Saygı” etkinliği, sanatçının oğlu Aydın Birsel’in annesini anlatacağı bir söyleşiyle sona erecek.

 “Ustalara Saygı” geceleri, 3 Aralık Hıncal Uluç, 17 Aralık’ta Münir Özkul  için hazırlanan gece ile sürecek…
 

Bilgi için: Faruk Şüyün 0533 4683063

Melih Cevdet Anday Sahnesi (Akatlar Kültür Merkezi): 0 212 351 93 84

 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020