Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Bodrum Oda Orkestrası Yeni Yıl Konseri... - 26.12.2015Bodrum Oda Orkestrası; Kültür ve Turizm Bakanlığı / Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'nün katkılarıyla ve Ayvalık Belediyesi'nin evsahipliğinde Ayvalık'ta “Yeni Yıl Konseri” verecek. Numan Pekdemir’in sanat koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan konseri Şef Nesrin Bayramoğulları yönetecek, Altuğ Dilmaç da solist olarak katılacak. Konserde Sema Korkut konzertmeister olarak görev alacak.

Yeni Yıl Konseri, 27 Aralık 2015 Pazar günü, saat 20.00'de Ayvalık Belediyesi
İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Daha geniş bilgi Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

2008 yılında aynı zamanda Bodrum / Turgutreis’li olan
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sanatçısı Numan Pekdemir’in Sanat Koordinatörlüğünde konser çalışmalarına başlayan Bodrum Oda Orkestrası şimdiye kadar değişik kentlerde pek çok konser gerçekleştirmiştir. Daha önce Ayvalık Kültür ve Sanat Günleri'nde de sahne alan Bodrum Oda Orkestrası Güney Kore'ye de davet edilmiş ve 7 ayrı şehirde konserler vermiştir.

45 ki
şilik kadrosuyla; 27 Aralık 2015 Pazar günü, saat 20.00'de muhteşem bir programla Ayvalıklı sanatseverlerin karşısına çıkacak olan Bodrum Oda Orkestrası, klasik müzikten Tom Jones’e kadar özellikle belleklerde yer almış melodilerden oluşan bir repertuarla sahne alacaktır.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası bünyesindeki bazı sanatçıların bir araya gelerek oluşturdukları Bodrum Oda Orkestrası’nın çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce de desteklenmektedir.

27. Aralık.2015 Saat: 20.00
Ayvalık Belediyesi
İsmet İnönü Kültür Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021