Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Piyanist Yeşim Gökalp yeni yıla dolu bir programla giriyor - 22.12.2015İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nın solist sanatçılarından piyanist Yeşim Gökalp, 2016 programını Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ne açıkladı.

Bugün itibarıyle kesinleyen programa göre, 2016 yılının ilk konserini Ankara'da Mozarthaus'da 9 Ocak 2016 tarihinde verecek olan Ye
şim Gökalp bu konserinde Hacettepe Üniversitesi  Devlet Konservatuarı öğreti üyeleri ile birlikte Alman besteci Johann Sebastian Bach'ın  Re Minör Piyano Konçertosunu  "Yeni Yıl Konseri" adı altında seslendirecek. Bu konserin tekrarı 15 Ocak 2016'da Bodrum LuvzzOtel'de gerçekleşecek.

Piyanist Ye
şim Gökalp 28 Ocak 2016'da Şef Burak Tüzün yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile Ulvi Cemal Erkin'in piyano konçertolarını seslendirecek. Bu konserin ardından 8 -11 Mart 2016 tarihlerinde Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Samsun Devlet Opera ve Balesi sahnesinde  Robert Schumann ve İzmir'de Wolfgan Amadeus Mozart'ın  23 no'lu konçertosu ile dinleyici karşısına çıkacak

Piyanist Ye
şim Gökalp yılın ilk yarısı için şu an kesinleşen programının ardından Eylül 2016 ayı içinde Kosova, Aralık 2016 ayı içinde ise Brüksel Oda Orkestrası dinleyici karşısına çıkıp Beethoven Trippel seslendirecek. Yılın ikinci yarısı için Karşıyaka Oda Orkestrası konseri  ve ardından Ankara Müzik Festivali çerçevesinde Hollanda konseri gerçekleşecek.Henüz bu konserlerin programı açıklanmadı.

Mavi Nota

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021