Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Türk Dünyasının ilk çocuk şarkısı yarışması "Bala Türkvizyon" İstanbul'da gerçekleştiriliyor. - 14.12.2015Türk dünyası çocukları arasında ilki bu sene düzenlenecek  Bala Türkvizyon Şarkı Yarışması 15 Aralık 2015 Salı günü İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Yarışma, Türk dünyası çocuklarını bir araya getirmek, gelecek nesiller arasında müzik dialoğu oluşturmak, Türk dünyasına ve dünyaya yetenekli Türk çocuklarını tanıtmak, müziğin gücünü kullanarak çocuklar arasında kardeşlik bağlarını daha da pekiştirmek, dünyaya barış mesajları iletmeyi amaçlamaktadır.

İlki bu sene Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç sahnesinde düzenlenecek ve 8-14 yaş grubu çocukların yarışacağı Bala Türkvizyon Şarkı Yarışması'na bu sene 13  ülke katılıyor.

MÜYAP Ba
şkanı Bülent Seyhan'ın Türkiye'yi temsilen jüri koltuğunda oturacağı Bala Türkvizyon'da bu sene Türkiye'yi Cumhuriyet Koleji 7. sınıf öğrencilerinin oluşturduğu Cumhuriyet Grubu temsil edecek.

Yarı
şma 15 Aralık saat 18:00 da (Yarın)  Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Sahnesi 'nde gerçekleşecek.

Detaylı bilgi için : www.turkvizyon.tv adresi ziyaret edilebilir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020