Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 42 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Bodrum Oda Orkestrası Manavgat Konseri... - 10.12.2015Bodrum Oda Orkestrası; Kültür ve Turizm Bakanlığı / Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünün katkılarıyla ve Manavgat Belediyesinin de ev sahipliğinde Manavgat ta Yeni Yıl konseri verecek. Numan Pekdemir’in sanat koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan konseri Şef Nesrin Bayramoğulları yönetecek Altuğ Dilmaç da solist olarak katılacak.Konserde Sema Korkut konzertmeister olarak görev alacak.

13 Aralık 2015 Pazar Saat 20.00
Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi / Antalya

Konser halka açık olup ücretsizdir.Daha geni
ş bilgi Manavgat Belediyesinden temin edilebilir. ( 0242.716 13 93 )

2008 yılında aynı zamanda Bodrum / Turgutreis’li olan
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sanatçısı Numan Pekdemir’in Sanat Koordinatörlüğünde konser çalışmalarına başlayan Bodrum Oda Orkestrası şimdiye kadar değişik kentlerde pek çok konser gerçekleştirmiştir.2011 yılında Side Festivalinde de yer alan Bodrum Oda Orkestrası aynı yıl Güney Koreye de davet edilmiş ve 7 ayrı şehirde konserler vermiştir. 45 kişilik kadrosuyla 13 Aralık Pazar günü saat.20.00 de muhteşem denilecek bir programla Manavgatlı sanatseverlerin karşısına çıkacak olan Bodrum Oda Orkestrası, klasik müzikten Tom Jones’e kadar özellikle belleklerde yer almış melodileri programına almış bulunmaktadır.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası bünyesindeki bazı sanatçıların bir araya gelerek oluşturdukları Bodrum Oda Orkestrası’nın çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce de desteklenmektedir.

Belediye Ba
şkanı Şükrü Sözen konserle ilgili şunları söylemiştir ‘Bilindiği gibi bölgemiz geçmişte de kültür ve sanatla iç içe yaşamış bir bölgedir.Side ve Aspendos Antik Tiyatrolar buna güzel bir örnektir.Belediye olarak her zaman halkımızı kültürel etkinliklerle bir araya getirmek için çaba sarfediyoruz.Kültür ve Turizm Bakanlığının da katkılarıyla bu defa da Bodrum Oda Orkestrasını Manavgat’a davet etmekten mutluluk duyduk.Umarım halkımız bu konserden büyük bir keyif alacaktır.’

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021