Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gülsin Onay'ın konser turnesi yıl sonuna kadar sürecek.. Sanatçı 2015'i üç haftada vereceği dokuz konserle kapatıyor - 07.12.20159 Aralık'ta Malta'nın başkenti Valetta'nın tarihi konser salonu Teatru Manoel'de bir resital verecek olan sanatçı, 12 Aralık'ta Tekirdağ'da bu yıl ilk kez düzenlenen Gülsin Onay Piyano Günleri'nin kapanış konserinde keman sanatçısı oğlu Erkin Onay ile birlikte çalacak. İkili 14 Aralık'ta Eskişehirli müziksevelerle buluşacak.

Onay'ın Aralık'ta
İstanbul'da vereceği ilk konser UNICEF yararına SOHO'da gerçekleşecek. 2014'te kaybettiğimiz değerli piyanist Devlet Sanatçısı Verda Erman anısına, 19 Aralık'ta Paris'teki Adyar Tiyatrosu'nda Güray Başol, Stephane Blet, Ayla Erduran, Anton Martinov, Jean-Claude Pennetier, Georges Pludermacher, Bruno Rigutto ve Hüseyin Sermet ile aynı sahneyi paylaşacak.

Hemen ardından UNESCO'nun 70.kurulu
ş yıldönümü şerefine Paris'te bir konser verecek olan Gülsin Onay, 23 Aralık'ta İstanbul'da Akbank Sanat'ta öğrencisi Mert Yeşilmenderes ile birlikte çalacak. 

Pera Palas Jumeirah Otel'de IDSO sabah konserlerinin nostaljik anısını ya
şatmayı hedefleyen ve İstanbullu müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği Cumartesi konserleri çerçevesinde 26 Aralık'ta bir sabah resitali çalacak olan piyanist, 2015'in son konserini 28 Aralık'ta Ege Üniversitesi'nde verecek.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021