Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Aşk şarkılarının büyülü sesi Monica Molina, Türkiye'deki hayranlarıyla buluşuyor. - 02.11.2015Monica Molina, "Tu Despedida (Your Farewell)", "Vuelo (I Fly)", "De Cal y Arena (Of Lime and Sand)", "A Vida (To Life)", "Autorretrato (Selfpotrait)", "Mar Blanca (White Sea)" albümlerinin en iyi ve yeni şarkıları ile sizlerle...


 Vokal: Monica Molina
Piyano: Eduardo Aguilera
Klasik gitar: Oscar Guerrero
Davul: Manuel Gomez
Bas gitar: Ramon Abella


15 Kasım 2015 Saat:20:00
CRR Konser Salonu,
İstanbul

Monica Molina'nın
şu ana kadar gerçekleştirdiği onlarca röportajda sürekli sorulan "Neden Türkiye sizin için önemli?" sorusuna verdiği cevap çok açık: "Ben Türkiye'yi, Türkler beni çok seviyor. İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Orada olmak nefes almak ayrıcalık..."

Daha önce Türkiye'de de büyük
şatış rakamlarına ulaşan CD'leri ve de biletleri haftalar öncesi tükenen konserleri ile hep gündemde olan Monica Molina, Autorretrato'nun ön ve arka kapak fotoğraflarını İstanbul'da çekerek Boğaz'ın ve Türkiye'nin güzelliklerini böylece tüm dünyaya taşımış oldu.

İspanya'da her albümü ile "platin" satış statüsüne ulaşan, Latin Grammy Ödülü adaylığı olan ve bunların yanı sıra birçok ödül kazanan Monica Molina, albüm kapağında Türkiye'ye yaptığı jest ile hala çok konuşuluyor. Copla şarkılarının efsane şarkıcısı ve öz babası olan Antonio Molina'dan aldığı bayrağı hayatın içinden ve hayatı bilen şarkılarla aktarmaya devam ediyor.

Molina'lar
İspanya'nın en saygın "sanatçı" ailelerinden biri... Monica Molina'nın babası İspanya'nın "efsane" şarkıcılarından Antonio Molina... Kız kardeşi Angela Molina ise Avrupa sineması için vazgeçilmez bir oyuncu... Diğer kardeşi Micky de yine bir sinema oyuncusu... Albümlerine imzasını atan ve yanından hiç ayrılmayan Noel ise kendisi gibi bir müzisyen ve şarkılarının bestecisi ve söz yazarı...

Bugüne dek 18-19 kadar yapımda rol alan Monica Molina,
şarkıcı olmanın yanı sıra tıpkı kız kardeşi gibi ailenin oyuncu üyelerinden biri... Rol aldığı ve ses getiren oyunlar arasında Oscar Wilde'dan uyarlanan bir tiyatro oyunu da var.

Dinleyenlerin içini ısıtan, bir parça melankolik, bir parça umut dolu, ama her zaman romantik bir ses... De
ğişik ve kendine özgü vokali onu eşsiz kılıyor. Sanatçının, ruhunu ve karizmasını babasından aldığı söyleniyor. 2013'te babasının efsaneleşen şarkılarını "Mar Blanca" adında bir CD'de toplayan Monica Molina, albüm çalışmaları ve konserleri dışında Candela isimli kız çocuğunu büyüterek sanatçı bir anne olmanın keyfini sürüyor.

HHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021