Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Adnan Saygun Piyano Yarışmasında heyecan dorukta - 23.07.201512. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında iki yılda bir düzenlenen Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması Final Konseri, 23 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00’de Gümüşlük Antik Taş Ocağında gerçekleşecek. Final konserinin ardından jüri, dereceye girenleri açıklayacak.

DenizBank ana sponsorlu
ğunda devam eden 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivalinin geleceğin genç yeteneklerini keşfetmek ve Ahmed Adnan Saygun’un müziğini dünyaya tanıtmak adına başlattığı ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşen yarışmada dünyaca ünlü üç piyanist; Gülsin Onay, Martin Roscoe ve Vyacheslav Gryaznov jüri üyeliği yapıyor.

Birinci, 2016’da festival programında yer alacak
Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarı
şmasında dereceye girenlere para ödülü verilecek. Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması A Sınıfı Birincilik Ödülüne layık görülen yarışmacıya, 3.000 TL para ödülü verilecek ayrıca birinci gelen yarışmacı 13. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali konser programında yer almaya hak kazanacak. Dereceye giren ikinci yarışmacı 1.500 TL ve üçüncü yarışmacı ise 1.000 TL ile ödüllendirilecek.

Bilet geliri bursa aktarılacak
Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarı
şması Final Konseri öncesinde bir açıklama yapan Festival Sanat Danışmanı Eren Levendoğlu, “Türkiye’nin geleceğini de aydınlatacak genç yeteneklerimizi lütfen destekleyin” diyerek, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu konser kaçırılmayacak bir konser, onları desteklemek için Antik Taş Ocağında buluşalım. Konserin biletlerinden elde edilecek gelir, önümüzdeki yılın bir GFA bursuna aktarılacaktır. “

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021