Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ulusal yas nedeniyle Dilek Türkan İzmir Konseri iptal edildi. - 17.06.2015Bu akşam İzmir'de Karşıyaka Senfoni Orkestrası ile gerçekleştireceği konseri,  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatı nedeniyle ilan edilen ulusal yas nedeniyle  iptal edilen Türk Müziğinin modern sesi Dilek Türkan, kişisel  İnstagram sayfasında bu gece konserde giyeceği tuvaletinin yer aldığı fotoğraf eşliğinde bir duyuru yayımlayarak, konserin iptal edildiğini dinleyicilerine duyurdu.

Bir sanatçı duyarlılığı ile kaleme alınmış olan duyuru aynen şöyle:


Duyuru

Ütüye gerek kalmadı . Cunku bu akşamki İzmir konseri ertelendi. Bazı seyleri anlamakta güçlük çekiyorum. Önceki gün sevdiğim bir insanı kaybettim. Dün defnedildi. Rahmetli oldugu gün konserim vardı. Ruhumu saran tüm duyguyla konser verdim. Durgun başladığım konserde izleyicinin verdigi anlatilmaz hislerle kendime geldim.Neşe ve hüzün ile o konseri bitirdim. Sanat: insanın yaşam güçlüdür, teselliyi savaşta bile onunla bulmuştur çoğu millet. Sapasağlam da ayakta kalmıştır.Saygı duyuş diye adlandırılan bu bakış açısına şaşırmakla ve elestirmekle birlikte saygı duymaktan baska yapacak birşey de olmadığına inanıyorum.Allahtan rahmet diliyorum. Kendi adıma bugün konsere iştirak etmeyi planlayan sevenlerden özür dileyerek elbisemi valizime koyuyorum.

Dilek Türkan

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020