Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 50 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Mersin Devlet Opera ve Balesi, MDOB Orkestrası, Korosu ve Çocuk Korosu ile birlikte MDOB Solist Sanatçılarını Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda sanatseverlerle buluşturacak. - 15.06.2015Görkemli bir “Yaza Merhaba Konseri” ile 2014-2015 Sanat Sezonu kapatacak olan Mersin Devlet Opera ve Balesi,  MDOB Orkestrası, Korosu ve Çocuk Korosu ile birlikte MDOB Solist  Sanatçıları’nı  Mersin Cumhuriyet Meydanı’nda sanatseverlerle buluşturacak.

 Mersin Devlet Opera ve Balesi,
şef İbrahim Yazıcı yönetiminde seslendireceği “Yaza Merhaba Konseri”ni 16 Haziran 2015 Salı günü saat: 20.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda sanatseverlerle buluşturacak. Konserde, MDOB Orkestrası, Korosu ve Çocuk Korosu’nun yanı sıra solist sanatçılar; Nurdan Küçükekmekçi Aydın (ANTDOB), Sevil Erçak, Bülent Bezdüz, Ufuk Kasar, Türk ve Avrupalı bestecilerin eserlerinden oluşan bir repertuvar ile yer alacak.  MDOB Korosu’nu Orhan Öner Özcan, Çocuk Korosu’nu  Reyhan Bezdüz konsere hazırlıyor.

Konser, Mersin Büyük
şehir Belediyesi ve Mersin Kent Konseyi’nin desteğiyle ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdür ve Sanat Yönetmeni Aslı Utku Engin yaptı
ğı açıklamada; “Seyirci rekorlarının kırıldığı muhteşem bir sanat sezonunun ardından, yeni sanat sezonu hazırlıklarını yapmak üzere ‘Yaza Merhaba Konseri’ ile perdelerimizi kapatacağız. Cumhuriyet Meydanı’nda, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi’nin desteğiyle ücretsiz olarak seslendireceğimiz konserimize tüm Mersinlileri davet ediyoruz” dedi.


16 Haziran 2015 Salı  Saat: 20.30
Mersin Cumhuriyet Alanı
Ücretsizdir
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020