Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1754
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 54 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Leonard Cohen en iyi stüdyo ve konser kayıtlarıyla “Can’t Forget; A Souvenir of the Grand Tour” ile yeniden sevenleriyle buluşuyor. - 03.06.2015Dünyanın en iyi söz yazarlarından olduğu tescillenen, şarkıcı ve şair Leonard Cohen en iyi stüdyo ve konser kayıtlarıyla “Can’t Forget; A Souvenir of the Grand Tour” ile yeniden sevenleriyle buluşuyor.

Genellikle Avrupa folk müzi
ğine dayanan şarkılar yapan sanatçı çalışmalarında genellikle din, yalnızlık, ve kişiler arası karışık ilişkileri konu ediniyor. Yazdığı şarkılarla bir çok söz yazarına ilham olan sanatçının eserleri bir çok sanatçı tarafından defalarca yorumlandı. Kanada’lı olan Cohen  ülkenin en büyük sivil şeref madalyası olan "Companion of the Order of Canada" ile ödüllendirildi.  "Rock and Roll Hall of Fame"e kabul edilen Cohen böylece en güçlü ve etkileyici şarkı yazarları arasındaki yerini belgelemiş oldu.

De
ğişik karakteri ve yaşam tarzıyla da dikkat çeken sanatçı özellikle şarkıları kendine has yorumlamasıyla dikkat çekiyor. Kariyerine bir çok şarkı ve ödül sığdıran Cohen bu albümündeki şarkılarıyla da hayranlarına ilham olmaya devam ediyor...

Toplam 10
şarkıdan oluşan ve tüm müzik severlerin arşivinde mutlaka bulunması gereken “Leonard Cohen – Can’t Forget; A Souvenir of the Grand Tour” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=215

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020