Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Mariah Carey yeni şarkısı Infinity’nin de bulunduğu “#1 TO INFINITY” albümüyle yeniden sevenleriyle buluşuyor. - 03.06.201590’lı yıllarda yaptığı şarkılarla her yıl listelere 1 numaradan giriş yapan, şarkıları milyonlar tarafından dinlenen sanatçı Dünya’nın en iyi kadın vokalleri arasında gösteriliyor. Çıkarttığı her şarkıda liste başarısı gösteren sanatçı dünyada en çok indirilen şarkı rekorunu da elinde tutuyor. Modern müzikte 7, klasik müzikte 5 oktavlık sese sahip olan Carey, yorumladığı şarkılarla dinleyen herkesi büyülemeye devam ediyor.

İlk şarkısı Fantasy’den itibaren çıkarttığı tüm şarkılar arasından en sevilenleri bu albümde bir araya getiren sanatçının “My All”, “Emotions”, “Don’t Forget About Us”, “We Belong Together”  şarkıları ve çok daha fazlası bu albümde sevenleriyle buluşuyor. Toplam 19 şarkı bulunan albümde sanatçı yepyeni şarkısı “Infinity” ile de muhteşem bir çalışmaya imzasını atıyor. Uluslararası alanda bilinen sanatçının Türkiye’de de bir çok hayranı bulunuyor.

Müzik severlerin ar
şivinde mutlaka bulunması gereken ve sevilen şarkılarının yanında “Infinity” adlı yepyeni şarkısını da  dinleyicilerin beğenisine sunan Mariah Carey yepyeni albümü “#1 to Infinity” ile tüm müzik marketlerde!

http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=214

https://www.youtube.com/watch?v=T-3ONmF_aNE

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020