Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

19 Mayıs gençlik konserinde 10. yıl marşı kavgası!.. - 28.05.2015Trabzon’da 19 Mayıs 2015 gecesi Trabzon Ortahisar Belediyesi Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde ilginç bir kavga yaşandı. Trabzon Belediyesi Sosyal işler Müdürü Hacı Nail Altunay ile konsere gelen dinleyiciler ve koroda görevli amatör sanatçılar arasında 10. Yıl Marşı nedeniyle tartışma çıktı.

Trabzon Ortahisar Belediyesi Türk Sanat Müzi
ği Korosu, gerçekleştirdiği konserde birbirinden güzel şarkıları icra etti. Konseri Trabzon Ortahisar Belediye Başkan yardımcısı eski ANAP’lı diş tabibi Abdullah Uraloğlu da dinledi.

Konser bittikten sonra Belediye Ba
şkan Yardımcısı Abdullah Uraloğlu, koro şefini tebrik edip buket verdikten sonra  salondan ayrıldı. Sözkonusu 10. Yıl Marşı tartışması bundan sonra yaşandı.

Trabzon Kuzey Ekspres Gazetesi'nin görgü tanıklarının anlattıklarına dayanarak verdi
ği habere göre, konserin gerçekleştiği  Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi salonunu dolduran dinleyiciler korodan 10. Yıl marşını çalmasını istedi. Koro Şefi Tanju Yılmaz bu isteği geri çevirmedi. Bunun üzerine Trabzon Ortahisar Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Hacı Nail Altunay oturduğu yerden ayağa kalkarak "Çalamazsınız" diye itiraz etti.  Koro; sosyal hizmetler müdürünü dinlemeyip  10. Yıl Marşını çalmaya ve söylemeye devam etti, dinleyici de eşlik etti.  Belediye Sosyal Hizmetler Müdürü Hacı Nail Altunay, koroya "Ben size bunu hesabını sorarım" diyerek tepki gösterip salonu terk etti.


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020