Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 68 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Okan Üniversitesi Konservatuarı genç yetenekleri bekliyor! - 22.05.2015Okan Üniversitesi Konservatuvarı,  Müzik ve Tiyatro Bölümü olarak iki bölümle kurulmuştur. Okulda iki alanın da yetkin sanatçı- akademisyenleri ile dört senelik lisans eğitimi boyunca etkin bir şekilde birlikte çalışma olanağı sunulmaktadır.

Ö
ğrenciler Okan  Üniversitesi'nde formasyon derslerini alarak eğitmen olma hakkı elde edebilirler.

Programdan mezun olduktan sonra, lisansüstü e
ğitimi ile akademik kadrolarda öğretim elemanı olarak görev yapabilirler; bunun yanısıra Kültür Bakanlığı Devlet Türk Müziği Koroları, Halk Müziği Koroları ve Operalarda sanatçı olarak, TRT Radyo ve Televizyon Kurumunda çeşitli görevlerde, Halk Eğitim Merkezleri ile çeşitli topluluk ve derneklerde eğitmen olarak istihdam edilebilecekleri gibi, verdiğimiz disiplinler arası eğitimi takiben medya ve eğlence sektöründe de çalışma imkanı bulabilirler.

Okan Üniversitesi Konservatuvarı e
ğitimini ulaşımı son derece kolay, şehir merkezinde Kadıköy – Hasanpaşa Kampüsünde sürdürecektir. Çağdaş bir program, zengin kariyer olanakları ve alanlarının en yetkin öğretim elemanları ile çalışma imkanı sunacak olan bölümler genç yetenekleri i beklemektedir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019