Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 40 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Caz müziğinin en sevilen isimlerinden Cassandra Wilson “Coming Forth by Day” albümüyle yeniden sizlerle! - 17.05.2015Kariyerine bir çok başarı sığdırmış, yıllardan beri sevilen ve sayılan, aynı zamanda müzik öğretmenliği yaparak müzik bilgisini yeni nesillere aktaran sanatçı yeni albümünü sevenlerinin beğenisine sunuyor.

LP ve CD versiyonları bulunan albümde toplam 12
şarkı yer alıyor.  1985 yılından itibaren müzik kariyerine devam eden  ve aynı zamanda bir çok film ve Tv şovunda yer alan sanatçı yeni nesilden de caz müziği yapanlara ilham olmaya devam ediyor.

Gerçek anlamda caz müzi
ğine ilham olan ve en büyük aşkı olduğunu söylediği müzik kariyerine günümüzde de devam eden sanatçı bu albümüyle de yeniden caz müziğinin muhteşemliğini mükemmel yorumuyla gözler önüne seriyor.

Her türden müzik severin arşivinde mutlaka bulunması gereken “Coming Fort by Day” albümü CD ve LP formatlarıyla şimdi müzik marketlerde!

Albüm için: http://www.mavi-nota.com/index.php?link=yenialbumler
Albüm
İçin: http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=212


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020