Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 56 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ahmet Ertegün'ün hatırına Led Zeppelin dağıldıktan 20 yıl sonra yine biraraya geliyor - 18.09.2007Hard rock müziğinin kurucularından efsanevi İngiliz topluluğu Led Zeppelin, dağıldıktan 20 yıl sonra 26 Kasım'da İngiltere'nin başkenti Londra'da tek bir konser vermek üzere yeniden biraraya geliyor.

Konseri düzenleyenler tarafından yapılan açıklamada, konserde grubun  üyeleri olan gitarist Jimmy Page, solist Robert Plant ve basçı John Paul  Jones'un, 1980'de ölen grup davulcusu John Bonham'ın yerine çalacak olan  oğlu Jason Bonham ile sahneye çıkacağı bildirildi.

Konserden elde edilecek gelirin, Atlantic Records'un kurucusu Ahmet  Ertegün'ün ölümünden sonra kurulan bir müzik okuluna verileceği  kaydedildi.

Ray Charles'tan Aretha Franklin'e Rolling Stones'tan Abba'ya caz, blues  ve rock devlerini keşfeden Ahmet Ertegün, 1968'de hiç tanınmayan Led  Zeppelin ile sözleşme imzalama riskine girmişti.


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019