Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Buğulu sesi ve tutkusu, onun müziğini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği. Karşınızda: KOVACS! - 07.01.2015Sharon Kovacsın müzik kariyerindeki dönüm noktası, prodüktör Oscar Holleman (Within Temptation) ile Facebook üzerinden iletişime geçip kendi müziklerini yollaması Eski heavy metal gitaristi ve tecrübeli rock müzik prodüktörü Oscar Holleman Ben normalde bu tarz şeyler dinlemem ama o sırada yapacak bir şeyler yoktu ve sıkılıyordum. itirafını yapıp devam ediyor; Şarkının ilk kelimelerini duyduğum anda çarpıldım. Hatta şarkı, olması gerekenden o kadar iyiydi ki Sharonı arayıp şarkıyı söyleyenin gerçekte kim olduğunu sordum.Ben söylüyorum cevabını aldıktan sonra tanıştık ama karşılaşğım kişi hayalimde canlandırdığım kişiden tamamen farklıydı. Zenci gırtlağına sahip, saçları kazınmış bir kız Kesinlike çok etkilenmiştim ve hemen beraber çalışmaya başladık.

 

Kovacs'ın dört şarkıdan oluşan ilk albümü My Love, sanatçıyı 2014'ün En Heyecan Verici Yeni Sanatçıları arasına yerleştirdi.

 

Şarkıların bana uygun olması için biraz keskin uçlu olamaları gerekiyor diyor Kovacs.
Söyledi
ğim şarkılar her zaman dürüst. Ben buyum. Müzik yapmak zorunda olduğum için müzik yapıyorum. Müzik duygularımı ifade edebildiğim tek şey. Bu da benim müziğimi saf ve gerçek kılıyor.

 

Kovacsın etkilendiği sanatçılara bakınca bu açıklamaları hiç de şaşırtıcı durmuyor. Sürekli olarak Billie Holiday, Etta James, Ella Fitzgeral, Nina Simone, Dinah Washington dinliyorum. Favorilerim ise Tina Turner ve Janis Joplin. Kendilerine ait özel kişilikleri olan ve duygularını sesinde duyabildiğim kadın vokaller beni her zaman etkiledi diyor.

 

Yayınlanmasının hemen ardından iTunes Hollanda listelerinde Top 10a yerleşen albümüyle Kovacs, Hollandanın Bospop ve North Sea Jazz Festival gibi büyük festivallerinde de konser verdi. Hollanda radyo kanalı 3FM tarafından Önemli Yetenek olarak seçildi.

Kovacs, 22 Ocak'ta Garajistanbul'da sahne alacak.

My Love
videosu için: http://youtu.be/CR6M_sqTVqE


Biletler için: http://www.biletix.com/etkinlik/SYS32/ISTANBUL/tr

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021