Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1766
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

2014 yılında öne çıkan albümler... - 12.12.20142014 yılında yayımlanan albümlerden öne çıkanları bir liste haline getirdik. Listemiz şu albümlerden oluşuyor:

PINK FLOYD -
“THE ENDLESS RIVER”

 

Pink Floyd’un (David Gilmour, Rick Wright ve Nick Mason) yeni albümü “The Endless River” çıktı. Albümün prodüktörlüğünü David Gilmour, Phil Manzanera, Youth ve Andy Jackson üstlendi. “The Endless River” genel olarak enstrümental bir albüm. Albümde yer alan ‘Louder Than Words’ isimli parçanın sözleri ise Polly Samson’a ait.Albüm kapağında yer alan “bulutlar üzerinde kürek çeken adam” görseli 18 yaşındaki Mısırlı sanatçı Ahmed Emad Eldin’e ait. ‘Louder Than Words’ için çekilen videoyu izlemek için: http://bit.ly/1sw4YQE

 

The Endless River”ı satın almak için: http://bit.ly/1skz2Ea

 

 

DAVID GUETTA - “LISTEN”

 

Ünlü Fransız DJ ve prodüktör David Guetta, altıncı stüdyo albümünü yayınladı. Sanatçı albümde; Nico&Vinz, Skylar Grey, Showtek ve bir çok önemli isimle işbirliği yaptı. Albümde yer alan şarkılardan ‘Shot Me Down, ‘Bad’ ve listelerde #1 numaraya kadar yükselen Lovers On The Sun’ büyük başarı yakalamıştı.


Albümden yayınlanan yepyeni single ise
‘Dangerous’ oldu. David Guetta şarkıda daha önce Lovers On The Sun’da da işbirliği yaptığı Sam Martin ile çalıştı. Dangerous’a çekilen videoyu izlemek için : http://youtu.be/EVr__5Addjw

 

Listen” iTunes üzerinden satın almak için: http://bit.ly/ZsFNGV

 

 

ZAZ – “PARIS”

 

Geçtiğimiz dört yıl boyunca Fransa’nın dünya çapında en çok satan şarkıcısı olmayı başaran ZAZ, “Paris” adını taşıyan 3.albümünü yayımladı. Sanatçının yeni albümünde bu kez Paris’i en güzel şekilde betimleyen şarkılar seçildi. ZAZ, yeni çıkan üçüncü albümünde Quincy Jones’u ile çalıştı.

‘
Paris Sera Toujours Paris
’: http://bit.ly/1E1uZ2w

 

Albümü şimdi iTunes üzerinden satın almak için: http://bit.ly/1uFbsjf

 

 

COLDPLAY - “GHOST STORIES”

 

Coldplay’in altıncı albümü “Ghost Stories”19 Mayıs’'ta piyasaya sürüldü. ‘Magic’, Midnight’ ve ‘True Love’ın ardından özel bir teknik ile INK’in videosunu yayınladı. İzleyiciler videoyu izlerken eşzamanlı seçim yapabiliyor, sonucunu değiştiren 300’den farklı olasılık yer alıyor. İzlemek için : http://www.coldplay.com/ink  

 

Grup ayrıca albümü taçlandıran çok özel bir DVD albüm yayınladı. “Ghost Stories Live 2014” taşıyan bu albüm, grubun Nisan - Temmuz ayları arasında Londra, Sidney, Paris, Koln, New York ve Los Angeles’da verdiği konser performanslarını ve 8 müzik videosunu içeriyor. Yönetmenliğini ise Grammy adaylığı bunulunan başarılı isim Paul Dugdale üstlendi.

 

Ghost Stories” albümünü satın almak için : http://bit.ly/1jtA3AT

Ghost Stories Live 2014” albümünü satın almak için : http://bit.ly/ZLw8LN

 

 

ED SHEERAN - “X”

 

Ed Sheeran’ın yepyeni albümü “X” haziran sonunda piyasaya sürdü. Albümden çıkan ilk single ‘Sing’, Pharrell Williams işbirliğiyle kaydedildi. http://bit.ly/1qfFMwB

 

Albümden yayınlanan şarkı Don't'un videosunu izlemek için : http://bit.ly/1xY6NIJ

 

Ed Sheeran’ın büyük başarı yakalayan "x" isimli albümünden yayınlanan bir başka single Thinking Out Loud’ oldu. Şarkıya çekilen video yayında! http://bit.ly/ZbJb8A

 

Albümü satın almak için : http://bit.ly/Qzyclg

 

 

NEIL YOUNG - “A LETTER HOME”

 

15 Temmuz akşamı İstanbul da ağırladığımız Neil Young’ın albümü “A Letter Home” 27 Mayıs'’ta yayınlandı.

 

Cover şarkılardan oluşan  A Letter Home”da;  My Hometown’ (Bruce Springsteen), Girl From The North Country’ (Bob Dylan), ‘Crazy’ (Willie Nelson), ‘I Wonder If I Care As Much’ (Don Everly) gibi klasikleşmiş şarkıları Neil Young’ın sesinden dinliyoruz.

 

A Letter Home”u satın almak için: http://bit.ly/SA9l2m

 

 

PRINCE : “ART OFFICIAL AGE” & “PLECTRUMELECTRUM”

 

Prince 30 Eylül’de “Art Offıcıal Age” ve “Plectrumelectrum”adlı albümlerini yayınladı. Bunlardan “Art Official Age” solo albüm şeklinde, “

Plectrumelectrum”ise Prince’in yeni grubu 3rdeyegirl ile beraber hazırlandı.

“
Art Official Age
” prodüksiyonu, aranjmanı ve bestesi Prince tarafından yapılarak Joshua Welton’ın katkısıyla kaydedildi. Günümüz soul, R&B ve funk esintileri mevcut olan albümde Prince’in zengin vokalinin yanı sıra baştan çıkarıcı şarkı sözleriyle dikkat çekiyor.


Plectrumelectrum
”, Prince, Donna Grantis (gitar), Hannah Ford Welton (davul) ve Ida Nielsen (bas)’dan oluşan 3rdeyegirl grubunun kaydı; canlı olarak funk-rock esintileriyle kaydedilerek, albümde yer alan çoğu parça bu sene İngiltere’de tarihi mekanların ev sahipliği yaptığı Hit&Run turunda seslendirildi.


"Art Official Age"de yer alan 'Breakfast Can Wait'e Danielle Curiel tarafından çekilen videoyu izlemek için: http://bit.ly/JYa9de

 

Art Official Age”i satın almak için : http://bit.ly/YAl2bX


Plectrumelectrum
”u satın almak için : http://bit.ly/1wQqGlY

 

 

ROBIN SCHULZ - "PRAYER"

 

27 yaşındaki müzisyen,DJ ve yapımcı Robin Schulz, elektronik müziğin en yeni ve en yeteneli isimlerinden biri olarak gösteriliyor. Sanatçı, kısa sürede Avrupa çapında elektronik/dans müziğin en çok tercih edilen isimlerinden biri haline geldi. Uluslararası listelerde yakaladığı başarıya bakacak olursak; Mr. Probz’un ‘Waves’ ve Lilly Wood & The Pricks’in ‘Prayer In C’ remiksleri müzik dünyasında büyük ses getirmiş durumda. Dinlemek için : http://bit.ly/1lnVeKT

“
Prayer In C
”, ülkemiz de dahil olmak üzere 17 ülkede bir numara oldu ve 24 ülkede Top 10 listelerine girdi. Robin Schulz dünya çapında Shazam listelerine bir numaradan girmeyi başarabilen ilk Alman sanatçı olmayı başarmıştır.

 

Sanatçının albümden yayınlanan single’ı ‘Sun Goes Down’un videosunu izlemek için : http://bit.ly/1yxJsSG

 

Prayer”albümünü satın almak için : http://bit.ly/1wZlSxF

 

 

THE BLACK KEYS - “TURN BLUE”

 

Prodüktörlüğü Danger Mouse, Dan Auerbach ve Patrick Carney tarafından üstelenilen The Black Keys’in albümü “Turn Blue” 12 Mayıs'’ta piyasaya sürüldü. 2011 yılında yayımladıkları “El Camino” isimli albümlerinden sonra “Turn Blue”grubun piyasaya sürülecek sekizinci stüdyo albümü olma niteliğini taşıyor.


11
şarkı içereren albümden ilk single olarak ‘Fever’ yayımlandı. 'Fever' : http://bit.ly/R8dEkk

 

Albümü satın almak için : http://bit.ly/1kCkaY5

 

 

CHROMEO - “WHITE WOMEN”

 

Kanadalı elektrofunk ikilisi dördüncü stüdyo albümleri “White Women”ı 12 Mayıs’'ta yayımladı. Albüm için “doğdukları dönemin kültürüne yön veren 70 ve 80’lerin disco funk’ının yeniden düzenlenmesi” tanımlamasını yapıyorlar.


Albümden yayımlanan
‘Jealous’ın video’sunu izlemek için: http://bit.ly/1mg07nP

 

White Women”ı satın almak için : http://bit.ly/1vtwaUB

 

 

CLEAN BANDIT - “NEW EYES”

 

Clean Bandit’in yeni albümü 12 Mayıs’ta piyasaya sunuldu. Albümde yer alan single Rather Be’ ile İngiltere’de sadece bir hafta içinde 1 milyondan fazla dinlenerek pek fazla rastlanmayan bir başarıya imza attı.


Clean Bandit; Jack Patterson (bas, saksafon, deck), Luke Patterson (davul), Grace Chatto (gitar) ile Neil Amin-Smith
’den (gitar) oluşuyor... Rather Be’ye Plan B’nin de desteklediği İngiliz şarkıcı Jess Glynn eşlik ediyor. “Rather Be”yi hala dinlemediyseniz : http://bit.ly/1bmd1dA

 

Clean Bandit’in “New Eyes” albümünü satın almak için : http://bit.ly/1nYbzFo

 

 

DAMIEN RICE - “MY FAVOURITE FADED FANTASY”

 

Damien Rice yeni albümü “My Favourite Faded Fantasy”i 3 Kasım’da yayımladı. Rice, üzerinde titizlikle çalışğı yeni albümünün prodüksiyonluğunu Rick Rubin’le birlikte üstlendi.

 

2 milyon satış rakamına ulaşan ve 80 hafta İngiltere listelerinde üst sıralarda kalmayı başaran O” ve Brit Ödülleri’ne aday olmuş olan “9” albümünün ardından Rice, yeni albümü “My Favourite Faded Fantasy” ile beklentileri fazlasıyla karşılayacağa benziyor.


Albümden yayınlanan single
‘I Don’t Want To Change You’nun videosunu izlemek için : http://bit.ly/1vhPjZK

 

My Favourite Faded Fantasy” albümünü satın almak için : http://bit.ly/1wMoVGx

 

 

DAMON ALBARN - “EVERYDAY ROBOTS”

 

Grammy Ödülü sahibi, şarkıcı, söz yazarı, prodüktör ve besteci Damon Albarn, frontman’i olduğu Blur ve Gorillaz’dan sonra ilk solo albümü “Everyday Robots” ile hayranlarının karşısına çıktı.

 

Albüme adını veren ilk single “Everyday Robots”a Aitor Throup tarafından bir de video çekildi. http://bit.ly/1igbwCc

 

Everyday Robots”u satın almak için : http://bit.ly/Pppi9h

 

 

JASON MRAZ - “YES!”

 

Jason Mraz ve yepyeni albümü “YES!”i yayınladı! İlk albümünü 2002 yayımlayan Amerikalı sanatçı Mraz, dünya çapındaki başarısını üçüncü albümünde yer alan ‘I'm Yours’ adlı şarkısıyla kazandı. Billboard Hot 100 listesine 6 numaradan giren ‘I'm Yours’, Mraz'ın ilk onda yer alan ilk single’ı oldu.

‘
You Can Rely On Me
’yi dinlemek için: http://bit.ly/1tHkgrA

 

YES!”i iTunes üzerinden satın almak için: http://bit.ly/1yg3Chv

 

 

KYLIE MINOGUE – “KISS ME ONCE”

 

Kylie, 2012’deki Abbey Road performansından sonra tamamen dans pistine döndü. “Kiss Me Once” Kylie’nin 2010’da yayımladığı “Aphrodite” albümünden sonraki ilk stüdyo albümü. Albümün prodüktörlüğü Kylie Minogue üstlendi.

 

Sexercize’ : http://bit.ly/1dd5j9h

 

Kiss Me Once”ı satın almak için : http://bit.ly/12MkbGP

 

 

LILY ALLEN - “SHEEZUS”

 

Lily Allen, 5 Mayıs’ta raflardaki yerini alan “Sheezus” adlı albümüyle adından sıkça söz ettirdi.

 

Air Balloon’un videosunu izlemek için : http://bit.ly/1ihEkus

 

Sheezus”ı satın almak için : http://bit.ly/1x8SA0d

 

 

LINKIN PARK - “THE HUNTING PARTY”

 

Hayranlarını sürprizlerle karşılayan Linkin Park, “The Hunting Party” isimli yeni albümünü haziran ayında piyasaya sürdü. Albümünün prodüktörlüğünü grup üyelerinden Mike Shinoda ile Brad Delson’ın üstlendi.

 

Albümden “Guilty All The Same”e hazırlanan videoyu izlemek için : http://bit.ly/1gVVLu6

 

“The Hunting Party”i iTunes üzerinden satın almak için: http://bit.ly/Tnt6tS

 

 

LITTLE DRAGON - “NABUMA RUBBERBAND”

 

Son albümünü 3 yıl önce yayımlayan Little Dragon yeni albümü 12 Mayıs’ta piyasaya sürüldü.“Nabuma Rubberband”den yayınlanan ilk single ‘Klapp Klapp’, bir sonraki ise Paris’ oldu.

‘
Klapp Klapp
’e Taylor Cohen tarafından çekilen videosunu izlemek için: http://bit.ly/1kHLoRK

 

Nabuma Rubberband” albümünü satın almak için : http://bit.ly/1rMkdV5

 

 

LYKKE LI - “I NEVER LEARN”

 

I Follow Rivers’ single ile dünya çapında milyonları fetheden Lykke Li’nin yeni albümü ‘I Never Learn’ 5 Mayıs’ta raflardaki yerini aldı. İskandinav şarkıcının piyasaya çıkan albümünden mart ayı içerisinde iki şarkı yayımlandı. Albümden yayımlanan ilk single ‘Love Me Like I’m Not Made Of Stone’a daha önce ‘Sadness Is a Blessing’de de çalışğı yönetmen Tarik Saleh tarafından bir de video çekildi. İzlemek için : http://bit.ly/1gOT7YM

 

‘I Never Learn’ü satın almak için : http://bit.ly/1nMU22o

 

 

MARIZA - “BEST OF MARIZA”

 

Dünya müziğinin Divası’ olarak tanınan Portekizli sanatçı MARIZA’nın yeni albümü”Best Of Mariza”, 14 Nisan’da müzik marketlerdeki yerini aldı.

 

Best of Mariza”yı satın almak için : http://bit.ly/Zq6Q5e

 

 

MASTODON – “ONCE MORE ‘ROUND THE SUN”

 

Yenilikçi sound ve tarzları ile tanınan, müzik eleştirmenlerince de son on yılın başarılı hard rock gruplarından biri olarak gösterilen Mastodon’un yeni albümü “Once More ‘Round the Sun” 24 Haziran’da piyasaya çıktı. Bu, Kerrang Ödülleri’nde (2011) “En İyi Albüm” ödülünü kazanan grubun altıncı stüdyo albümü... Yaz boyunca turnede olacak olan Mastodon’un yepyeni müzik videosu ‘High Road’ ise gösterime girdi.


Yönetmenli
ğini Roboshobo’nun üstlendiği bu videoyu izlemek için : http://bit.ly/1mL3YVz

 

Once More ‘Round the Sun” ı satın almak için : http://bit.ly/1lyzQl0

 

 

METRONOMY -“LOVE LETTERS”

 

İngiltere’nin başarılı gruplarından Metronomy’nin yeni albümü ‘Love Letters’ yayınlandı.


Albümden yayımlanan single
’ın videosu da Daft Punk, Björk, White Stripes, Kylie gibi isimlere yönetmenlik yapan ‘Michel Gondry’ imzası taşıyor.Videoyu izlemek için : http://bit.ly/1dfkWLn

 

Love Letters”ı satın almak için : http://bit.ly/1z67EtB

 

 

NICO & VINZ : “BLACK STAR ELEPHANT”

 

Am I Wrong “ single’ı ile büyük başarı elde eden Nico & Vinz’in yeni albümü yayınlandı. Şarkıcı, söz yazarı Nico Sereba ve Vincent Dery’den oluşan Norveçli ikilinin “Black Star Elephant” isimli yeni albümü artık piyasada!


Yeni video
‘When The Day Comes’ı izlemek için: http://bit.ly/1vB9UZ7

 

Albümü satın almak için: http://bit.ly/1yxPdkr

 

 

OPETH - “PALE COMMUNION”

 

İsveçli progressive-rock grubu Opeth’in 11. stüdyo albümü “Pale Communion” 17 Haziran’da yayımlandı. 1995’ten günümüze birçok üye değişikliğine giden Opeth’in 2011 itibariyle grup elemanları Åkerfeldt, Akesson, Mendez, Svalberg, Axenrot oldu.


Haziran
’da yayımlanan yeni albümleri “Pale Communion”ın prodüktörlüğü grubun değişmez üyesi Mikael Åkerfeldt tarafından gerçekleştirilerek albümün miksleri ise Porcupine Tree’nin gitaristi Steven Wilson tarafından gerçekleştirildi. Albümden yayımlanan ilk single Cusp of Eternity”oldu.

 

Pale Communion”u satın almak için : http://bit.ly/1quKJaR

 

 

THE FAULT IN OUR STARS ”

 

20th Century Fox’un merakla beklenen filmi “The Fault in Our Stars” soundtrack albümü Mayıs sonunda yayımlandı! John Green‘in en çok satanlar arasında yer alan kitabından uyarlanan film, 6 Haziran’'da vizyona girdi.

 

The Fault in Our Stars”; Lykke Li, M83, Ed Sheeran, Charlie XCX, Grouplove gibi birçok sevilen sanatçıyı da bir araya getirdi. Albümde üç şarkıyla yer alan Birdy, Jaymes Young ile çok özel bir de düet gerçekleştirdi. Josh Boone tarafından yönetilen filmin soundtrack albüm kayıtları “True Blood” ve “Boardwalk Empire”la da çalışan Grammy Ödüllü prodüktör Kevin Weaver tarafından gerçekleştirildi.

 

Albümü satın almak için : http://bit.ly/1nes1lS

 

 

PAOLO NUTINI - “CAUSTIC LOVE”

 

Güçlü ve farklı vokalleriyle dikkat çeken Paolo Nutini’nin yeni albümü “Caustic Love” yayınladı.

 

Sanatçının 2006 yılında yayımladığı “These Streets” albümü İngiltere’de 1,5 milyon satışa ulaştı.“Caustic Love”da yer alan single’ı Iron Sky’ın Abbey Road performansının ardından bir de yepyeni videosu yayınlandı: http://bit.ly/VbLff8

 

Caustic Love’ı satın almak için : http://bit.ly/1g88k6x

 

 

ROYAL BLOOD - “LOOSE CHANGE”

 

Bas gitar/Solist Mike Kerr ve baterist Ben Thatcher’den oluşan İngiliz rock ikilisi Royal Blood, kendi adını verdikleri yepyeni albümlerini 25 Ağustos’ta iTunes üzerinden piyasaya sürdü. 2013 yılı itibariyle albümden yayınlanan şarkılar ‘Out of the Black’ ‘Little Monster’ ’Come On Over’ ve ‘Figure It Out’un ardından geçtiğimiz günlerde ‘Loose Change’ single’ını da piyasaya sürdü.


Albümden yayınlanan
şarkı ‘Ten Tonne Skeleton’ın videosunu izlemek için : http://bit.ly/1Dbut0D

 

Royal Blood” albümüne iTunes üzerinden ulaşmak için: http://bit.ly/VQBzH0

 

 

RÖYKSOPP - “THE INEVITABLE END”

 

Röyksopp 5. stüdyo albümü “The Inevitable End”i 24 Kasım’da yayımlandı.“The Inevitable End” elektronik müziğin önde gelen isimlerinden Röyksopp’un bugüne kadar yayınladığı en kişisel albümü. Bu albüm, İskandinav sanatçı Robyn ile gerçekleştirdikleri çok satan turne ‘Do It Again’in eleştirmenlerce çok beğenilen mini albümüyle birlikte 6 aylık süre içerisinde yayınladıkları 2.albüm olma niteliğini taşıyor.

’
The Inevitable End'
’de Jamie Irrepressible, Ryan James, Norveçli şarkıcı ve söz yazarı Susanne Sundfør ve Robyn ile işbirliği gerçekleştirildi.


Grup yanı sıra Robyn ile birlikte gerçekle
ştirecekleri Avrupa ve Kuzey Amerika turneleri öncesinde hayranlarını “Do It Again” adını taşıyanmini bir albümle karşıladı.

 

The Inevitable End”i iTunes üzerindens satın almak için : http://bit.ly/1uAGLy0

 

 

SKRILLEX – “RECESS”

 

Dubstep-Elektronik müzik akımının yaratıcılarından Skrillex, 2008’de “My Name Is Skrillex” EP’si ile kendini tanıtmasının ardından; “Scary Monsters and Nice Sprites, “More Monsters and Sprites, “Bangarang, “Make It Bun Dem After Hours, “Try It Out” ve “Leaving” isimli EP’lerini yayımlayarak büyük başarılar elde etti. 2012-2013’ün Grammy Ödülleri’nde En İyi Dans Kaydı, En İyi Dans/Elektronik Albümü, En İyi Remiks Kaydı ödüllerinin ard arda sahibi oldu.

 

Recess”i satın almak için : http://bit.ly/1hwZOyn

 

Albümden yayınlanan ‘Try It Out’un videosunu izlemek için : http://bit.ly/1B8gCIq

 

 

SLASH - “WORLD ON FIRE”

 

Dünyaca ünlü efsanevi gitarist Slash’in 3. solo albümü 15 Eylül’de yayımladı. Ünlü müzisyen, “Slash” ve “Apocalyptic Love” adlı albümlerinin ardından yayımladığı olan World On Fire” için Myles Kennedy ve The Conspirators ile işbirliği yaptı.

 

Albümü satın almak için : http://bit.ly/1quOEnV

 

 

SLIPKNOT – “5 THE GRAY CHAPTER”

 

Dünyaca ünlü rock grubu Slipknot’ın “5 The Gray Chapter” adını taşıyan 5. Albümü 21 Ekim tarihinde yayımlandı. Albümde yer alan ‘The Devil In I’ ve ‘The Negative One’ şarkılarını albüm yayınlanmadan önce piyasaya sürdü.


Slipknot
’ın ‘The Negative One’ parçası Billboard’un Trending 140 listesine 1 numaradan yerleşerek grup ve parçanın Twitter’da dünya çapında trend topic olmasını sağladı. Parça, 3.haftayı takiben hala metal müzik listelerinde en üst sıralarda liderliğini devam ettirdi. Aynı zamanda M.Shawn Crahan tarafından yönetilen Nightmarish’e eşlik ettiği müzik videosu şimdiden Slipknot’ın resmi Youtube sitesi

http://www.youtube.com/watch?v=sgA7KIwKlOE  aracılı
ğıyla 2 milyon kişi tarafından izlendi.

 

5 The Gray Chapter”ı satın almak için : http://bit.ly/1vlt863

 

 

VANCE JOY - “DREAM YOUR LIFE AWAY”

 

Atlantic Records sanatçısı Vance Joy, merakla beklenen albümünün duyurusunu yaptı. Listelerde 1 numaraya yükselen ve ülkemizde de büyük başarı yakalayan ‘Riptide’ single’ını da içeren yeni albüm “Dream Your Life Away” satışa sunuldu.

 

Riptide’ın videosu 20 milyon izlenme sayısına ulaştı. İzlemek için : http://bit.ly/1hyhAFN  


Vance Joy (ya da gerçek adıyla James Keogh); Shazam, Spotify, TIME, Billboard gibi birçok önemli mecra tarafında takip edilmesi gerek sanatçı olarak lanse edildi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020