Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1788
Halen içinde yaşadığımız Pandemi Sürecinde; konser, tiyatro, opera ve bale gibi sanat etkinlikleri devam etmeli midir?

Devam etmelidir.
Devam etmemelidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Esin İris ile "Yine Mavi" Bir Gece.... - 30.10.2014Sözü ve müziği kendisine ait olan “Bu Gece” şarkısıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan ve elde ettiği başarı grafiğiyle de kısa sürede büyük bir kitleye adını duyuran Esin İris, "Yine Mavi" albümünün ikinci konseriyle yeniden dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.


Türk müzi
ğinin renkli motifleri ile Türk pop müziğini sentezlediği ilk albümü "Yine Mavi” ile müzik dünyasına yepyeni bir tarz kazandıran Esin İris, 2 Ekim'de Jolly Joker İstanbul'da verdiği albüm lansman konserinin ardından gelen yoğun talep üzerine 4 Kasım'da yeniden Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak. "Yine Mavi" albümüyle ve çok kısa bir sürede 1 milyon izlenme sayısını geçen “Bu Gece”nin renkli video klibiyle müzik dünyasının gündemine oturan Esin İris, eğlenceli canlı performansı ve renkli şarkılarının yanı sıra, repertuvarında yerli ve yabancı sürpriz şarkılara da yer verecek.


Son dönemin en ba
şarılı çıkışını yakalayarak yeni neslin pop yıldızı olmaya adaylığını koyan Esin İris, 4 Kasım Salı akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde sizlere masmavi, keyifli bir gece yaşatacak!

 


“ES
İN İRİS – BU GECE” KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN;
http://liveweb.mavi-nota.com/
http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=10&id=185

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021