Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Sıla'dan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda unutulmaz bir gece... - 18.09.2014Yaptığı albümlerle her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekleyerek müzik dünyasının gündeminden düşmeyen, Türk pop müziğinin en başarılı temsilcilerinden Sıla’nın konserine sanatçının hayranları yoğun bir ilgi gösterdi.


Müzikseverler tarafından yaptı
ğı işler takip edilen ve sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşılan Sıla, yine sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri. Türkiye’nin en prestijli konser alanı olan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde bu yıl, gelen yoğun talep üzerine ikinci konserini gerçekleştiren sanatçının Bursa, Gaziantep, Adana, Konya, Samsun, Ankara ve Eskişehir olmak üzere yedi ilden oluşan turne programı şöyle:

PROGRAM:

20 Eylül Cumartesi / Bursa; Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu -

17 Ekim Cuma / Gaziantep; Şahinbey Spor Salonu

18 Ekim Cumartesi / Adana; Adana HiltonSa

13 Kasım Perşembe / Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu

15 Kasım Cumartesi / Samsun; Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu

16 Kasım Pazar / Ankara; Congressium

28 Kasım Cuma / Eskişehir;Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu


Fotoğrafları büyültmek için üzerine tıklanıyız.

 

     

Merdiven biletleri dahi günler öncesinden tükenen konserin hemen öncesinde yağan yağmura rağmen İstanbullular Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu tıklım tıklım doldurdu.

Sanat, spor ve medya dünyasından da ünlü isimlerin katıldığı gecede Sıla sevilen şarkılarını seslendirdi. Geceye ‘Vaziyetler’ şarkısıyla başlayan güzel şarkıcı, son albümü “Yeni Ay”dan şarkıların yanı sıra eski albümlerinden de en

Sahnede geniş bir repertuvara yer veren sanatçı; sürprizleri, görsel şovları ve dinleyicilere yaptığı esprilerle de geceye damgasını vurarak, kendisini dinlemeye gelenlere dopdolu bir konser ziyafeti verdi.
     

Konserin ilk yarısında Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı özel siyah bir elbise ile sahneye çıkan Sıla, konserin ikinci yarısında kostüm tercihini Balmain’den yana kullandı.

İlk yarının sonlarına doğru Sıla sahneye İskender Paydaş’ı davet etti. ‘Tanıdığım en değerli müzisyenlerden biri kendisi’ diyen Sıla’ya, Paydaş piyano başında eşlik etmek üzere sahnede yerini aldı.

Özer Arkun’un da çellosu ile eşlik ettiği şarkıda Sıla, usta sanatçı Kayahan’ın önümüzdeki günlerde yayımlanacak olan saygı albümünde de yorumladığı “Canım Sıkılıyor” şarkısını seslendirerek dinleyicilerin alkış yağmuruna tutuldu.
     

İlk sürprizin üzerine ikincisi de aynı hızda geldi. “Canım Sıkılıyor”un ardından ‘Bazen’ şarkısı için konukların arasında bulunan Gökhan Keser’i sahneye çağıran Sıla, şarkıyı genç şarkıcıyla birlikte seslendirdi.

Gecede Sıla’yı yalnız bırakmayan isimler arasında Ziynet Sali,

Nilgün Belgün,
     

Gökçe Bahadır,

İzzet Özilhan ve Yasemin Ergene Özilhan,

Ümit Erdim,
     

Eliz Sakucoğlu, Gökhan Gönül'de vardı.
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021