Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 78 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Elvis Presley’in ölümünün 30. yıldönümü - 15.08.2007Hayranları, Rock’n Roll’un efsanevi ismi Elvis Presley’i, ölümünün 30. yıldönümünde anmaya hazırlanıyor. Elvis Presley’in hayata gözlerini yumduğu çarşamba günü, 50 bin hayranı Memphis kentinde biraraya gelecek ve Rock’n Roll’un kralını anacak.

Rock’n Roll’un kralı Elvis Presley’in aramızdan ayrılışının 30. yıldönümü yaklaşıyor. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Elvis Presley’in anısına bir hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

50 bin kadar hayranı, ölüm yıldönümü olan çarşamba günü, Rock’n Roll kralının müzeye dönüştürülen Mempis’deki malikanesine gidecek.

Anma töreni düzenlenecek ve eski eşi Priscilla Presley ve orkestrasının da katılacağı bir konser verilecek.

Elvis Presley, 16 Ağustos 1977’de 42 yaşındayken Memphis’teki malikanesinde ölü bulunmuştu. Ölümünde kötü beslenme ve uyuşturucu alışkanlığının etkili olduğu söyleniyor.

Rock’n Roll müziğinin kralı olarak bilinen Elvis Presley, ölümünün üzerinden 30 yıl da geçse hayranlarının kalbindeki yerini hala koruyor.

İngiliz şarkıcı James Blunt’a göre, bunun nedeni ünlü müzisyenin sahip olduğu inanılmaz karizma.

19 yaşında şarkı söylemeye başlayan Elvis Presley’nin, 500 binden fazla satış rakamına ulaşan tam 81 altın plağı bulunuyordu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019