Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Müziğin Dalga Seslerine Karıştığı Festival - 08.08.20074. Gümüşlük Klasik Müzik Festivalinde dünyanın önde gelen sanatçıları sahne almaya devam ediyor.

Bu sene 2 ila 17 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, pek çoğu ilk kez olmak üzere dünyaca ünlü sanatçıları Türk müzikseverlerle buluşturuyor. Festival boyunca Gümüşlük'teki tarihi kilise Eklisia'da gerçekleşen tüm konserler ücretsiz.

2 Ağustos'ta Rus piyanist Ilya Itin'in konseri ve ardından verilen kokteyl ile başlayan festival, Alma Kuartet, İsrailli viyolacı Guy Ben Ziony, Hırvat piyanist Kemal Gekic gibi flaş isimlerle devam etti. Bu sene Gümüşlük beldesinin dışına taşan festivalde Gülsin Onay, şef Işın Metin yönetimindeki Dünya Gençlik Orkestrası ile 6 Ağustos tarihinde Bodrum Antik Tiyatroda sahne aldı.

Gümüşlük Klasik Müzik Festivalinde 10 Ağustos Cuma akşamı büyük keman virtuozları ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi Valery Oistrakh bir konser verecek. Eklisia'da 21.15'te başlayacak konserde sanatçıya piyanist Eren Levendoğlu eşlik ediyor.

14 Ağustos tarihinde ise 250 yıllık tarihi kilise bir başka star ismi ilk kez Türk müzikseverlerle buluşturacak. İtalya'da kuşağının en yetenekli piyanisti olarak kabul edilen ve yorumculuğunda "aristokrat bir serbestlik" bulunduğu ifade edilen Francesco Libetta festival kapsamında bir resital verecek. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021